V Prostřeno! eskaluje problém mezi Janou a Lucií. Jak se vyvine?

Čtvrteční hostitelka Monika sice uvaří výborně, příjemný večer ale zkazí konfrontace mezi Lucií a Janou, která se táhne už od úterního večera. Dívejte se na Primě od 17.50 na Prostřeno!

Klidná Monika (38) z pražského sídliště Velká Ohrada se na svůj večer dobře připravila, ale začalo se odehrávat něco, co si určitě nepřála.

Právě v jejím uklizeném bytě si Jana s Lucií začaly vyříkávat, co je v úterý naštvalo. Hlavně emotivní Jana toho řekla hodně, je prostě upřímná…

Podívejte se sami:

Sledujte rovnou i další konfrontaci:

Monika ale statečně pokračuje ve své kuchařské krasojízdě a na rozjezd podává dva předkrmy: studená variace listových salátů nechutná úplně všem, ale její paštika s brusinkami slaví ovace, přijdou žádosti o recept a výslužku i od odpůrkyň vnitřností! A to je něco, co rozvedenou maminku čtrnáctileté dcery samozřejmě moc povzbudí.

Paštika opravdu všem chutnala:

Hlavní chod je zajímavý, protože kohoutka na víně nejíme každý den. Monika má ráda výraznější chutě a dost koření, tak se jí stane, že nejen do přílohy – domácích špeclí – dá až příliš aromatického rozmarýnu, který prý přebíjí původní chuť jídla. Další chválu si ale zaslouží za úkol týdne, což byl originální dezert s borůvkami, její vlastní jahodový sorbet bude pro někoho přeslazený. Klidná zábava u stolu, ruční zdobení talířů, trochu zklidní žaludky i horké hlavy u stolu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.