A v Prostřeno! jsou opět slzičky, tentokrát bude plakat jediná žena týdne

Jediná žena týdne z Středočeského kraje a Prahy to nemá jednoduché. Petr řečený Hroch a Michal si vůbec nesedli a celý týden si vyřizují účty. A Lucie je z toho všeho tak nervózní, že dojde i na slzy. Proč? To uvidíte už teď v bonusových videích a pak samozřejmě v 18 hodin ve čtvrtek na Primě.

Lucie (25) prosí pány o klid, toho se ale nedočká. O čem se budou muži u stolu handrkovat dnes? Na úvod Michal nepodá Petrovi ruku.

U salátku s mozzarellou a domácím pestem je ještě ticho. Ale když hostitelka v kuchyni dokončuje brokolicovou (a poněkud řídkou) polévku, Petr už žádá od Michala omluvu za „včerejšího Hitlera“.

Marně. „Ty nejsi Hroch, ale mořskej ďas!“ dozví se. „Čím jsem tě dostal? Tím, že neumíš vařit?“ utahuje si z něj Petr. „Já ho chci znemožnit,“ přiznává svůj cíl Michal.

„Zvolněte!“ vyzývá soupeře Jiří:

Petr alias Hroch považuje Michala za „takového malého ratlíka útočícího ze všech stran“, který jim vlastně krátí čekání na panenku. Ta je pořád moc růžová, dočkají se hladoví muži aspoň bramborového guláše?

Rozhozená Lucka podává úkol týdne s dětskými lžičkami a nad svým masem se rozpláče. Zbytečně, protože kdo si počká, ten se dočká – a v tomto případě si i pochutná:

Jak dopadne „famózní kokosový řez“? Jen pro Petra je maso vysušené a dezert trochu slaný po pomazánkovém másle. A zase je oheň na střeše! Ale zdobení květináčů ubrouskovou technikou by pány mohlo trochu zklidnit…

Hroch a Petr si prostě nemohou přijít na jméno:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.