V Prostřeno! se bude hrát nejen o peníze, ale i o sňatek

Prostřeno! E večeře

Pohodový živnostník Ludvík (56), jeho skvělý králík, Patrikova pomsta a vyhlášení vítěze tohoto týdne – to vše uvidíte v pátek v 17.50 na Primě v Prostřeno!

Tahoun zábavy Ludvík a dobrý duch celého týdne je i takovým skrytým finalistou v kuchyni. Všichni tuší, že umí dobře vařit a že to v pátek náležitě předvede.

Předkrm se povedl, „poprvé se snědl celý“, všímá si spokojený hostitel, který každému ještě nadplán přidal na talíř porci uzené panenky, co se vařila v polévce. Protože podle Ludvíka a Pavly „bez masa se vařit nedá“. I uzená polévka je dobrá a neošizená, Patrik by si dal radši mastnější z pořádné krkovice a s kroupami.

Ostatní už tuší, že jim u Ludvíka bude chutnat:

Po králíkovi na zelenině a bílém víně se olizují všichni – až na Patrika samozřejmě, tomu se zdá hlavní chod suchý. O tom, že rád peče, přesvědčí hostitel také svým tvarohovým koláčem i neodfláknutým úkolem týdne. Soutěž v zatloukání hřebíků by mohla být trochu nebezpečná, hlavně pro Pavlu, která nemá brýle, a pro Patrika, v jehož srdci doutná pomsta:

Ožení se vůbec? Když vyhraje, prý mu jeho přítelkyně řekla, že si ho vezme. Ovšem jeho soupeřky pochybují o tom, že i kdyby vyhrál, ke svatbě dojde, až nevěsta uvidí v televizi ústecké Prostřeno! a účinkování svého vyvoleného v něm. Každopádně při zatloukání hřebíků Patrik dopadl jako Pat s Matem dohromady a to si přitom představoval, že „hřebíky zatlouká do Moničiny hlavy“, takže to půjde jako po másle. Kdo nakonec neunese neúspěch? Schválně, můžete hádat… A kdo to díky tomu nakonec vyhraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!