V Prostřeno! se bude nabízet žraločí steak

Ve čtvrtek se bude večeřet u mladého studenta Filipa. Filip žije ve studentském bytě a hosté se dozví, že jeho život vůbec nebyl a není jednoduchý. Nicméně jeho soupeři ho moc šetřit nebudou.

Filipovi se večeře nepovede úplně zcela podle představ a s kritikou se pak jen těžko vyrovnává. Během večeře se v kuchyni zhroutí a nemůže dál. Dokáže se mladý student vzpamatovat a dotáhne svou večeři do zdárného konce?

Nejvíce překvapí Filip žraločím steakem:

Co večeři trochu pokazilo?

Jak se od něho dozvíme, má co dělat, aby se uživil a při brigádách stíhal studium. Přizná se i k tomu, že je velký introvert, má obavy z komunikace s cizími lidmi a ve společnosti bývá ten, kdo sedí v koutě a naslouchá ostatním. Na závěr večera Filipa rozhodí Michalův výrok, že kdyby vyhrál, peníze by rozdělil mezi všechny.

A na co by výhru použili ostatní?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.