Seriály a filmy

5. dubna 2016 19:00

Martina Čerňanská

V Prostřenu! začíná být dusno - Radek mlátí do stolu a křičí

Renata chtěla hosty dobře pohostit a pobavit, kazil jí to ale Radek, který mlátil do stolu. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Pohodová Renata se na své hosty i Radka moc těší a snaží se své hosty pohostit podle svého nejlepšího předsevzetí. Na předkrm si připravila osmažené čínské závitky, které nebývají na jídelníčku moc často a povedly se jí. Dále se spoléhá na své oblíbené rodinné recepty, jako je polévka kaldoun s knedlíčky a krkovička se zapečenou zeleninou. Radek ale razí svéráznou teorii, že vlastně ženy neumějí uvařit, co chlapům chutná, takže je jasné, že si například na odlehčené zeleninové příloze prostě ani pochutnat nemůže. Zavděčí se mu vůbec někdo? Navíc je mrzutý, protože má obvázanou ruku, zranil se v práci. Polévku také zkritizuje a ani „kokosový řez provoněný dětstvím“ ho neobměkčí. Renata, která se zatím docela drží, je samozřejmě zklamaná a nakonec musí vznětlivého Radka požádat, aby přestal mlátit do jejího jídelního stolu.

Možná je to od něj jenom hra a taktika, připouští tolerantní hostitelka, to ale na věci nic nemění – atmosféra je sklíčená.

Co budou ostatní soutěžící říkat na Radkovy výlevy? Dozvíte se ve středečním Prostřenu!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.