Vilma z Prostřeno! se povyšuje nad ostatní. Ale jak!

Čtvrteční hostitelka Soňa (26) umí vařit a je soutěživá, ale ne za každou cenu. Právě proto ji možná štve věčné Vilmino "honění si trika". Nejvíc tím ale sebevědomá Vilma naštve Zuzanu. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Odmala toužím po tom, že si otevřu hospodu,“ říká vyučená servírka a příležitostná prodavačka Soňa, momentálně na mateřské dovolené.

Projeví se tyto ambice na jejím vaření? Stane se Soňa kulinářskou star jihočeského týdne? „Maso za námi přijelo až z Moravy, přiznává vdaná hostitelka z Týna nad Vltavou, které se ještě občas zasteskne po Vysočině.

K domácímu uzenému upeče dobrý chléb. Uvaří dvě polévky, vývar s celestinskými nudlemi a jihočeský oukrop – úkol týdne. Asi uhádnete, jaká z nich bude úspěšnější.

Soňa má výborný hlavní chod s medailonky z kančí svíčkové a příjemně překvapí i „majonézovkami“ – originálními tvarohovými buchtami.

Vilma je považuje za nejlepší dezert týdne a přizná se, že přišla vyhrát:

Ostatní zaskočí, jak smýšlí o sobě a o „obyčejných“ lidech. Je to provokace, recese, hra? Oboduje Vilma Soňu nízko, jak jí radí maminka v SMS? Tohle klání bude ještě zajímavé…

Zábava proběhne za asistence Sonina manžela, ale tématem večera je stále ještě Kristina, která musí hodně škytat a zatoužila „být muškou u stolu“.

A má také důvod:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.