Vladislav z Prostřeno! si dokáže jídlo pochválit klidně sám

Prostřeno - nejlepší pochvala

Vladislav pozve hosty do svého vypíglovaného bytu, kde bydlí s přítelkyní a jejich dvanáctiletým synem. Ten prý věčně vysedává u počítače, ale ve chvíli, kdy by jeho táta internet potřeboval, aby si poradil s čokoládovými lanýži, bohužel nefunguje. A stihne to Vláďa vůbec? Dívejte se ve čtvrtek!

Čokoláda bude i jako oficiální dezert. Baby kuřátka na hlavní chod mu poradila sestra, přílohou budou tři saláty, ten čtvrtý je receptem Vláďovy maminky z jablek a cibule. Zdeněk čeká po včerejšku, na který všichni nadšeně vzpomínají, stejně „elektrizující a dobrou náladu“.

A hostitel se chce se vším se ctí poprat, ale opět nemá klid na vaření, navíc Zdeněk s Andreou místo šmejdění už rovnou ochutnávají. Předkrm, který kombinuje pikantní sýr a sladkou chuť hrušky, ořechů a medu, chutná snad jen Andree.

Proč ostatní jídlo nezaujalo?

Petr je dál protivný a všichni už toho mají dost. I když chtějí vyhrát, ne za každou cenu! Klasická slepičí polévka je dobrá, kuřátka jsou bohužel vysušená. Kuchař je ale sám se sebou spokojený a o soupeřích si myslí, že neumí ocenit dobré jídlo.

A na závěr to romská kapela rozjede přímo v bytě: „Vidět sparťana tancovat na romský písničky, to je normální masakr,“ baví hostitele.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!