V Prostřeno! se bude zase něco pálit. Kdo za to může?

Prostřeno - co se to tu pálí?

Sebevědomý mladík je vybaven informacemi od přítelkyně, která už v pořadu vařila a vyhrála. Stejná kuchyně, stejný byt – pozná to někdo?

„Mně to připomíná, jako bych tento prostor už někdy viděl,“ rozpomíná se Zdeněk. „Blondýna, letuška?!“ má brzy jasno. „Má náskok, má výhodu, to není to fér,“ myslí si o tom soupeři.

A ještě ke všemu se přidá Vladislav, že jeho sestra už taky v pořadu vařila. No tohle! „Furt se válíme, buď v obýváku, nebo v ložnici,“ říká o svém životě s přítelkyní druhý hostitel. Teď to ale nebude až taková pohodička, protože do kuchyně opět míří Zdeněk a opět hrozí, že se něco připálí.

I když Petr saláty nemusí, začne se salátem Caesar podle receptu Zdeňka Pohlreicha. „U nás ženských to Petr se salátem vyhrál, strefil se nám do chuti,“ říkají holky. Bude to tak i nadále? Je polévkou uzený vývar, nebo uváděná česnečka? Česnek tam prý vůbec není cítit.

A to bude problém:

A jaké bude další minus? „Nedodržel meníčko,“ myslí si Kateřina. Časová prodleva mezi polévkou a hlavním chodem je nekonečná, navíc výsledek tomu neodpovídá. Burgundské hovězí je bez omáčky, maso je připečené a místo vinné omáčky zbyl jen omastek.

A když jídlo konečně přistane na stole, hosté ho nemají čím jíst! A v tiramisu otravují malinová zrníčka! Zato u motokár se soupeři pěkně vyblbnou, jenže hostitel zuří a slibuje odplatu.

Jak se povedl úkol týdne?

Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!