Seriály a filmy

20. prosince 2016 19:00

VIP Prostřeno! u Alice Bendové a její sestry

Ve středu opustíme brány hlavního města a přesuneme se do středočeské obce Zbuzany. Žije tady dnešní hostitelka, herečka a moderátorka Alice Bendová, která uspořádá vánoční generálku s moderním menu v rodinném tandemu se sestrou Andreou.

A byla to jasná volba, Andrea je totiž vyhlášená cukrářka i výborná kamarádka. Kamer se nebojí, před lety pracovala jako úspěšná modelka. Hostitelky mají už od rána napilno, prostírání usnadní rozkládací stůl, k němuž se hravě vejde osm půvabných žen. Dámy oslní hostitelčin komfortní dům, ale bude to rušnější večer než včera u Petry a Daniely, v domě žijí i děti a psi. Hostitelky s přehledem vyřeší úkol týdne: „Maminko, děkujeme ti, že jsi nám to ulehčila,“ vzkazují pekařce krabice cukroví, ta ještě přijde popřát dcerám štěstí.

Podvod s cukrovím

A uvidíme i nejmladší generaci, malou Aličku, která se během večeře uvelebí v maminčině klíně. Dnes prostě neplatí, že „děti a psi na plac nepatří“. Menu je výjimečné i pro hostitelky. „Běžně si nedáváme tataráka ze svíčkové nebo tuňáka sashimi, ty suroviny jsou sváteční, nejsou běžné a nejíme je každý den,“ přiznává Alice o předkrmu. To platí i o grilovaných prsíčkách z francouzské kachny, večeři korunuje dort s fondánem a malinami, což je úkol pro Andreu. Jenže právě ta na maliny zapomněla a pádí pro ně – že by ke dvanácti Měsíčkům? Alice mezitím založí na vývar z bio kuřete s petrželovými knedlíčky, ty jsou její premiéra.

Špinavé talíře!

Přestože si soupeřky myslí, jak jsou sestry šikovné a sehrané, občas to tak v kuchyni nevypadá. Alice se dokonce řízne, mají časový skluz, ale berou to s humorem. Čekání si společnost u stolu krátí zdobením ovoce a koledami. Podle Veroniky je vaření nepřipravené, ale opět všechny kolem překvapí, když poprvé v životě ochutná tatarák. Po dobré kachničce s bramborami na páře je největší atrakcí dort s vánočním stromečkem od zručné Andrey. Také u Bendů se dočkáme dalších štědrovečerních historek, i malého kurzu cukrařiny, hlavně ale bude legrace!

Sledujte vánoční VIP Prostřeno ve středu ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.