Seriály a filmy

21. prosince 2016 19:00

VIP Prostřeno! u Kateřiny Kristelové a její sestry

Finále vánočního VIP Prostřeno! se odehraje ve čtvrtek v Hostivaři, kde v novostavbě bydlí moderátorka Kateřina Kristelová. Doprovázet ji bude její sestra, tanečnice Adéla Bučková, která si musí občas odskočit, aby nakojila svého malého chlapečka.

V třípokojovém bytě nežije moderátorka dlouho a nová kuchyně toho prý ještě moc nezažila. A vařit se tu začne už hodně brzo ráno, protože večer mají dvě z dam představení. Katka po poradě se sestrou vynechá polévku, zato budou dva předkrmy, jeden studený a druhý teplý. Sestry zaskočí úkol týdne, nakonec si ale také poradí. Mají totiž v plánu ukázat výrobu pralinek a ty zase nemají k cukroví až tak daleko…

Poslední menu návštěvě moc neřekne, skrývá se totiž v jinotajích jako „Vánoční ozdoby“, „Jezulátko v peřince“ nebo třeba „Rodinný adventní jihočeský poklad“, což není kapr, jak se obává Alice Bendová, ale králík v kořenové zelenině. A ten nesmí v rodině Katky a Adély na sváteční tabuli chybět! Najde se někdo, kdo králíka nepozře? Pokud si snad Agáta myslela, že králičí ještě nikdy nejedla, maminka ji vyvede z omylu.

Agáta a králík

Nejpracnější je hraběnčin jablečný koláč se skořicí, moučník z rukou Adély dopadne na jedničku. Na návštěvu přijdou dámy najednou, ale nemůžou se dozvonit ani dovolat. Proto budou pod okny i vyzpěvovat, než je Kateřina uslyší. Sestava bude velmi rozverná, prostor trochu stísněný.

Kristelová neovírá!

Agátu potěší, když v hostitelčině knihovně najde i knížku, co sama napsala. „Lidé, kteří si myslí, že jsem přečetla tak maximálně slabikář, budou asi překvapeni,“ říká před svou velkou knihovnou vášnivá čtenářka Katka. Ani Veronika Žilková nečekala, že se u Kateřiny budou bavit o literatuře. „Katka i Agáta jsou milé a chytré a obě jsou tak trochu obětí novinářů,“ myslí si herečka. Každá z dam přidá u stolu pár rozverných historek, až se rozesmějí jako malé holky a ne a ne přestat. Pobaví i znalce vína, který přišel dámám doporučit pití k hlavnímu chodu.

Šmejdění

Dámy až do poslední chvíle netuší, o co vlastně soutěží. Kdo vyhraje zájezd do pětihvězdičkového hotelu v Turecku? Invalidní Iveta Pešková si krásnou nadílku určitě zaslouží a konečně se dozví, komu vděčí za to úžasné překvapení, jenž jí vítěz přenecháním své výhry připravil. Sledujte vánoční VIP Prostřeno! ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.