VIP Prostřeno! u Veroniky Žilkové a její dcery Agáty Prachařové

Příchod hostů - VIP Prostřeno!

REPRÍZA Štědrý večer nastal a koledu přichystal poprvé u Veroniky Žilkové a její dcery Agáty Prachařové.

Vánoční VIP Prostřeno babinec vypukne na Primě v úterý v 18.35 a přinese dobrou náladu, chutné recepty a kouzlo Vánoc. Hraje se o zájezd pro dvě osoby, to ale ještě hostitelky nevědí, stejně jako to, kdo přijde na večeři.

Vánoční generálka začne doma u herečky Veroniky Žilkové, která vaří se svou dcerou Agátou Prachařovou (Podívejte se na jejich profil a menu zde). Není to tak dávno, co v Suchdole u mámy sama bydlela a snad ještě věří na Ježíška. Obě už v Prostřeno! nejednou soutěžily, přesto je to prý stejný stres, jako „když přijede na návštěvu dvacet tchyní“. Jak to bude s dělbou práce? Prý kromě natáčení se matka s dcerou v jedné kuchyni nepotkaly už třináct let. Blíží se Vánoce, u Žilků křesťanské Vánoce. Veronika postaví betlém a Agáta by konečně chtěla vyhrát. A zkusí to s poměrně dietním menu. Po této štědrovečerní večeři nepřiberete, co naše hvězdy potěší. Každá si chce pochutnat, ale nepřibrat! Úvahy o tom, jak se propracovat k postavě jako proutek, v téhle půvabné sestavě nesmějí chybět. Jsou pstruzi na hlavní chod opravdu úlovkem malého rybáře Kryšpína?

Agáta s Kryšpínem rybaří

Předkrm má být podle menu postní, to znamená žádný? Bylo by fajn, kdyby „sněhulák na poli“ ještě stál, holky už mají hlad.

Postní předkrm

Následuje „polévka Donalda Trumpa“, protože čočka symbolizuje bohatství a peníze. Agátin bramborový salát k rybě s rozmarýnem je také originální a chutný, Veronika má radost, jak návštěva dceru chválí. Sladká tečka, moderní cup cake s rybízem, který Veronice připomíná léto a tatínka, je úspěšnou premiérou rodinného tandemu.

Cupcaková premiéra

A aby to nebylo tak jednoduché, i na celebrity čeká úkol týdne. Jak si vtipná hostitelka poradí s cukrovím? Vtipně a dekorativně! „Holky to zvládly tak, že to vypadalo, že to pro ně bylo jednoduché,“ ocenila suverénní hostitelský výkon Daniela Šinkorová. Ale nejen jídlem živ je člověk. Byť se Kateřina Kristelová dožadovala striptéra, přijde mladý kněz a dámy s ním podniknou malé opáčko z katechismu. Zazpívají si i s koledníky, a dokonce si pochovají živé a hladové jezulátko Katčiny sestry Adély. Prostě idyla…

Dorazil i kněz

Sledujte vánoční VIP Prostřeno v úterý v 18.35 na Primě


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.