Prostřeno! Vlasta hubne, dietní večeři dopřeje i svým hostům!

Vlasta (30) drží dietu a svým soupeřům dopřeje zdravé menu se spoustou zeleniny a ovoce. Válečná sekera mezi ní a Růženou je vykopaná a od včerejška se brousí…

Vyučená čalounice Vlasta se snaží hubnout, proto se soustředí na zdravou a racionální stravu. Sama si například umele žitnou mouku, prý má pak mnohem lepší a jinou chuť! Ta přijde na mini pizzy s mozzarellou a rajčátky, což jsou spíš plněné a grilované bagetky. Ale co to? Růženka vrací špinavý nůž a v jídle našla zapečený vlas! Vlasta má pech! Jinak je předkrm chutný, ale hosté by spíš ocenili skutečnou pizzu.

Podvod s pizzou!

Na dýňovou polévku Vlasta zvolila máslovou dýni, která je chuťově jiná a bude předpečená. „Neskutečně mě otrávila, nebaví mě to,“ říká na Růženčino chování a nechutenství hostitelka. Zato ji může potěšit Jiří, který si myslí, že polévka je stejně dobrá, jako by ji prý uvařil on sám. Jen těch dýňových semínek mohlo v polévce plavat méně, ale jinak všechna čest….

Maková zmrzlina

A Růža pohaní i hlavní chod – hovězí kuličky se švestkovou omáčkou a bramborovo-mrkvovým pyré. Švestková omáčka je prý hnus… „Všichni u stolu se ke mně chovají, jako kdybych tam nebyla, jako bych byla nějaký vzduch,“ stěžuje si pak Růžena. Vlasta tuší, že tuhle soupeřku svým jídlem nedostane, tak se aspoň snaží zapůsobit na Janu a udělá pro ni zvláštní porci hlavního chodu. A místo hovězích kuliček pro ni uválí kuličky z čočkové mouky a uzeného tofu. A zatímco se kuličky dělají, bude zábava. Každý si může umíchat svůj domácí chléb. Zdravá kuchyně je zkombinovaná s kardio zábavou, vařečky jedou naplno. A je to docela fuška… Na účastníky ale ještě čeká chutný hlavní chod a domácí banánová zmrzlina s mákem. Ví vůbec Růženka, co je to mák?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.