Prostřeno! Vyhraje Kateřina, která si šla tvrdě po penězích? Dívejte se v pátek!

Dámy se nemusí - Prostřeno!

Mladý finanční poradce Tomáš (27) je prý vysloveně rodinný typ. Překonal mrtvici a vaří jako náhradník za manželku.

Naposledy se podíváme za druhým mužem týdne. V pátek nastoupí Tomáš, který bydlí s manželkou v Lounech teprve krátce. Je náhradníkem za ženu, která se z časových důvodů nemohla zúčastnit. Hostitel ví, že není bůhvíjaký kuchař, ale úplný začátečník také není. Prý v noci na pátek skoro nespal, při nalévání sektu se mu hodně klepou ruce. I hosté přicházeli po včerejšku na poslední večeři se smíšenými pocity, hlavně asi Petra s Katkou. Možná se nervózní Tomáš ani nestihl převléknout, Katce se nelíbí, že je hostitel ve finále přivítá v tričku a kraťasech.

Velké zklamání

První chod je jednoduchý obložený talíř s kozím sýrem, brusinkami a ořechy, kupodivu sýr všichni jedí a šetří sympaťáka Tomáše, který místy působí, že je na zhroucení. Pórková polévka je vodová a bez chuti, Petra si hned vzpomene na jídelnu ve školce. V kuchyni Tomáš zabojoval s jíškou a lasagnemi, které se mu po namočení do vroucí vody slepily. Každou porci podává zapečenou zvlášť v ohnivzdorné misce, ale na něj se nedostane, protože podcenil množství masové omáčky s bešamelem. Ale nakonec Tomáš nepřijde zkrátka – porce ostatních jsou tak velké, že se s kuchařem rozdělí. Hostitel z toho má smíšené pocity: dělí se proto, že lasagne nechtějí, nebo z dobrého srdce? Italský hlavní chod se s malými muškami na kráse docela povedl, k jídlu je i obrácený cheesecake, i když si hosté pod dezertem představovali něco jiného. Jenže Tomáše je těžké kritizovat, když na každou chybu radši upozorní hned sám, čímž vezme holkám vítr z plachet… Tomášův finální večer, zpestřený tanečním vystoupením dvou neteří, dopadne lépe než u Katky, atmosféra je o dost vřelejší než včera.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Tomášovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek