Seriály a filmy

15. listopadu 2017 19:00

Lucie Gretzová

Žádost o ruku před kamerou v Prostřeno!

Žádost o ruku - Prostřeno!

Řidič Jaroslav (22) soupeřkám předvede driftování a před kamerou požádá svou přítelkyni o ruku.

Jako „hodný, milý a tolerantní“ sám sebe popíše čtvrtý hostitel a jediný muž týdne Jaroslav. Je to ještě mladík a navzdory řečenému asi občas i velký „pruďas“. Nelze si nevšimnout jeho fleků na krku a dámy zajímá, od čeho je hostitel má. Ten se netají tím, že si občas v hospůdce rád přihne a pak se nezná. Jarda se někdy popere a toto je pozůstatek z bitek. Ale také jsou to prý důkazy lásky od jeho přítelkyně, kterou miluje. Dokonce tak, že ji v závěru večera požádá o ruku! Už má připravený prstýnek. Právě kvůli chystané svatbě by chtěl vyhrát. A jak dopadne jeho vaření? I do toho jde hostitel po hlavě, prý všechny pokrmy připravuje poprvé, ale ve vaření se, zdá se, docela vyzná. Jarda přísahá na moderní českou gastronomii, kam zařadí dokonce i svůj předkrm, italské caprese.

Čerstvý hrášek z konzervy

Hostitel má s předkrmem docela úspěch, pak už je to ale horší. Druhý bramborový krém nechutná všem, nejen Ivetě. Prý je to polévka pro batolata, která připomíná řídkou bramborovou kaši – prostě propadák. A ani další pyré nedopadne dobře. Hrachové pyré je přílohou k opečenému filé z lososa a glazované zelenině, to ujde, ale pyré vzniklo omylem ze sterilovaného hrášku a dámám nechutná. Zaujme poslední „koláč ze zeleného čaje“, ovšem nejatraktivnější součástí čtvrtého večera je drsná automobilová zábava a nakonec i něco romantiky – Jaroslav dá zásnubní prstýnek své partnerce a požádá ji o ruku. Řekne mu ano? A proč a za co se Jaroslavovi omluví Květa?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Jaroslavovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek