Psychologie

3. července 2018 09:00

Martina Čerňanská

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 2. díl: Domácí násilí

Monika Štiková. Není moc lidí v Česku, kdo by neznal její jméno. Monika je živel, je jí všude plno a hlavně se nebojí otevřeně říct svůj názor. A na světě je druhý díl pořadu Svět podle Moniky.

Na konci dubna rozvířila vody českého showbyznysu rodina Štikových – TV Prima začala vysílat reality show Štiky. A jelikož (zatím) poslední díl jste mohli v televizi vidět minulý týden, my pro vás ve spolupráci s Monikovou Štikovou připravili pořad nový – Svět podle Moniky.

Svět podel Moniky je online poradna, kde Monika otevřeně odpovídá na všechny otázky, které jí denně přicházejí ať už na sociálních sítích, nebo do e-mailu. A protože jich je opravdu hodně, věnujeme každý díl jednomu tématu.

V prvním dílu (který si můžete pustit ZDE) jsme se věnovali otázce sexu a dnes se vrhneme na poněkud vážnější, ale bohužel časté, téma – domácí násilí.

Podívejte se na 2. díl pořadu Svět podle Moniky:

Na 1. díl pořadu Svět podle Moniky na téma: Sex


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.