5 překvapivých důvodů, proč diváci po celém světě milují Ranč Heartland

Kanadský seriál o farmě plné děvčat by nebyl od dob McLeodových dcer z Austrálie nic tak nového. Ale Ranč Heartland má svoje kouzlo. Víte jaké? Ranč Heartland můžete vidět i online.

V kanadském seriálu Ranč Heartland uvidíte mutligenerační rodinnou ságu, kde se děda Jack stará o ranč Heartland s vnučkami Amy a Lou. Každá je jiná, a proto vzniká třecí plocha. Mimoto se Bartlettovi topí v dluzích, prožívají těžké, ale i radostné chvíle a děda musí kromě divokých koní udržet na uzdě i temperamentní a ambiciózní mladé ženy. Kvůli úspěchům i problémům se sice často pohádají, ale nic nedokáže spojit rodinu dohromady tak jako věčná touha zachránit společný sen v srdci Skalistých hor – sen jménem Heartland.

SLEDUJTE DÍLY RANČ HEARTLAND ONLINE

Co milují diváci na kanadské televizní show Ranč Heartland?

1) Zpomalené záběry koní

Jedním z nejdůležitějších prvků, které v seriálu fungují, jsou zkrátka nádherné záběry na běžící koně. Koně jsou totiž součástí televizního seriálu.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN HLAVNÍ PŘEDSTAVITELKY RANČE HEARTLAND?

2) Nádherné záběry ze Skalistých hor

Ranč se nachází v národním parku Rocky Mountains (Skalisté hory) na severu Ameriky. Proto filmaři nešetří krásnými záběry plání, hor a západů slunce.

3) Koně

Ranč Heartland není klasickým vztahovým seriálem. Ukazuje i to, že postavy pracují na ranči hlavně proto, aby zachránily milované koně.

4) Amber Marshall

Představitelka Amy miluje koně a rozhodně se na nich nebojí jezdit. Nezdráhá se ani většiny nebezpečných jízd, které by jinak natáčeli kaskadéři.

KDY HERCI Z RANČE HEARTLAND POUŽÍVAJÍ KASKADÉRY? A NA CO SI TROUFNOU SAMI?

5) Reálný svět s televizním se propojují

Na světě nejde jen o vztahy a ne vždycky je hezky. Takové informace seriál Ranč Heartland přináší divákům. Neuvidíte natupírované účasy a bezchybný make-up. Uvidíte to, že někdy je nutné se vzdát osobního štěstí, abyste zachránili rodinný ranč. A že ani takovým postavám se nevyhne tvrdá práce jako každodenní strandard.

8 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU RANČ HEARTLAND

Sledujte Ranč Heartland ve 21.55 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.