Seriály a filmy

19. listopadu 2019 10:00

Petra Kloidová

Během hraní v ranči Heartland se pokouším zmást vlastní mysl, vypráví herec

Graham Wardly hraje už více než deset let zajímavou postavu v rodinném seriálu Ranč Heartland. Jeho Ty Borden má za sebou barvitou minulost. Wardly tvrdí, že se nevnímá jako herec. Hraní prožívá tak trochu jinak než jeho kolegové.

Představitel seriálového Ty Bordena z herectví nemá žádný přehnaný respekt a nepovažuje ho za povolání, které zachraňuje svět a je nejdůležitější profesí pod sluncem – to ani omylem. Graham Wardly bere svou profesi s lehkostí sobě vlastní. Možná proto, že k němu přišla velice přirozeně, tehdy byl ještě dítě.

V šesti letech si zahrál svou první roli v reklamě na hračky Mattel. Z jedné reklamy to pak bylo několik desítek reklam, které vyplňovaly jeho dětství stejně jako životy jeho dalších pěti sourozenců. Hraní byla přirozená zábava, která mu nikdy nepřekážela. Z reklam se dostal do dětských televizních rolí a v televizním byznysu už zakotvil.

Muž mnoha tváří

Možná sám sebe nepovažuje tak úplně za herce i proto, že se věnuje velice úspěsně i fotografování stejně jako režii.

"Možná to bude znít divně, ale sám sebe za herce nepovažuji. Považuji se za někoho, pro koho je hraní vyjádřením sebe samého. Miluji něco tvořit a být součástí něčeho nového a vzrušujícího. Vybral jsem si, že na sebe nebudu koukat jako na muže s jedním povoláním, protože toho chci dělat hodně," říká Graham Wardly, který dodává, že ho zkrátka baví vytvářet nový charakter společně s diváky. Kromě toho je podle něj ježdění na motorce na Ranči Heartland zkrátka cool.

Herec tvrdí, že kdyby nebyl momentálně hercem na plný úvazek, rozhodně by byl kameramanem, fofografem nebo někým, kdo videa edituje. Podle něj je práce za kamerou a natáčení jednou z nejzajímavějších prací, kterou človek může mít. A takový proces ho naprosto naplňuje, šťastný to muž!

SLEDUJTE RANČ HEARTLAND ONLINE

Graham Wardly a jeho trapas při natáčení

Graham Wardly je po boku své kolegyně a představitelky hlavní postavy Amy už více než deset let. Ani jemu se však nevyhnul trapas, který se mu stal během prvních dní natáčení Ranče Heartland, když měl zahrát dokonale impulzivní odjezd na motorce po hádce s Amy. Všechno by fungovalo, až na jeho starší motorku, která se rozhodla stávkovat a Graham Eardly málem přišel o své mužství.

VÍCE SE O NEHODĚ NA RANČI HEARTLAND DOZVÍTE TADY

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN BĚHEM NATÁČENÍ RANČE HEARTLAND?

5 FAKTŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

KONĚ V RANČI HEARTLAND – JSOU VYCVIČENI?

Každý všední den na Prima LOVE máte možnost sledovat úspěšný kanadský seriál, který zahrnuje všechno k tomu, abyste váš den mohli zakončit relaxačně. Pohled na krásné koně a kanadskou divokou přírodu, která je kombinovaná se zajímavými příběhy a vztahy, udolá každého.

Dívejte se na Ranč Heartland od pondělí do pátku na Prima LOVE ve 21.55!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.