Seriály a filmy

24. července 2019 12:00

Petra Kloidová

Herec z Ranče Heartland při natáčení málem přišel o mužství!

Jednatřicetilý herec, kterého znáte z kanadského rodinného seriálu Ranč Heartland, to už od počátku seriálu neměl lehké. V první sérii to dokonce vypadalo, že přijde o své mužství, když se nepovedla jedna technická scéna. Co se stalo?

Každý všední den na Prima LOVE máte možnost sledovat úspěšný kanadský seriál, který zahrnuje všechno k tomu, abyste váš den mohli zakončit relaxačně. Pohled na krásné koně a kanadskou divokou přírodu spolu se zajímavými příběhy a vztahy udolá každého.

SLEDUJTE RANČ HEARTLAND ONLINE

Natáčení Ranče Heartland ale rozhodně není procházka růžovou zahradou. Natáčí se nejen v ateliérech přímo v Calgary, ale hlavně v exteriérech u Calgary, kde si s herci a celým štábem hraje drsné počasí, vycvičená zvířata a v případě herce Grahama Wardlyho i technika.

Graham Wardly je po boku své kolegyně a představitelky hlavní postavy Amy už více jak deset let. Od nepaměti hrál společně se svými pěti sourozenci v reklamách a rodinné sériály ho provázejí už od dětství. Jako televizní herec slaví v Kanadě úspěchy.

Trapas s motorkou během natáčení seriálu Ranč Heartland

Wardley zavzpomínal na jedny z prvních scén, kdy se se štábem ještě tak moc dobře neznal a všechny vztahy byly v začátcích. Tehdy se mu stal menší (nebo větší, posuďte sami) trapas, o kterém se ale v jednom rozhovoru moc rád rozpovídal.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN BĚHEM NATÁČENÍ RANČE HEARTLAND?

5 FAKT, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

KONĚ V RANČI HEARTLAND – JSOU VYCVIČENI?

"Stalo se to během natáčení první sezony. Měl jsem malou motorku, která vypadalo jako z venkova, špinavá a konstrukčně jednoduchá. S tou motorkou jsem měl zahrát scénu, že jsem lehce naštvaný na Amy, která se mě snaží přemluvit, abych neodjížděl, ale já jsem na to byl příliš rozčílený a snažil jsem se odjet. Takže jsme měli všechny dialogy za sebou, já se snažím odjet. Musel jsem celou dobu držet plyn, jelikož to byla starší motorka a normálně by zhasl motor. A v jedné chvíli, kdy jsem měl právě odjet, jsem toho plynu zkrátka dal moc. Motorka se samozřejmě zvedla, mě vyhodila ze sedla, jenže moje levá noha se zachytila o část motorky a ta se pochopitelně rozjela. Naštěstí se mi nic nestalo, jenže jsem měl roztrhnuté džíny do půlky – od kotníkům až k rozkroku," vypráví herec a historce se už směje. Podle něj měl ale v prvních sekundách po nehodě dost namále, obával se, zda všechny části jeho těla přežily ve zdraví.

Dívejte se na Ranč Heartland od pondělí do pátku v 21.55 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.