Seriály a filmy

24. července 2019 12:00

Petra Kloidová

Herec z Ranče Heartland při natáčení málem přišel o mužství!

Jednatřicetilý herec, kterého znáte z kanadského rodinného seriálu Ranč Heartland, to už od počátku seriálu neměl lehké. V první sérii to dokonce vypadalo, že přijde o své mužství, když se nepovedla jedna technická scéna. Co se stalo?

Každý všední den na Prima LOVE máte možnost sledovat úspěšný kanadský seriál, který zahrnuje všechno k tomu, abyste váš den mohli zakončit relaxačně. Pohled na krásné koně a kanadskou divokou přírodu spolu se zajímavými příběhy a vztahy udolá každého.

SLEDUJTE RANČ HEARTLAND ONLINE

Natáčení Ranče Heartland ale rozhodně není procházka růžovou zahradou. Natáčí se nejen v ateliérech přímo v Calgary, ale hlavně v exteriérech u Calgary, kde si s herci a celým štábem hraje drsné počasí, vycvičená zvířata a v případě herce Grahama Wardlyho i technika.

Graham Wardly je po boku své kolegyně a představitelky hlavní postavy Amy už více jak deset let. Od nepaměti hrál společně se svými pěti sourozenci v reklamách a rodinné sériály ho provázejí už od dětství. Jako televizní herec slaví v Kanadě úspěchy.

Trapas s motorkou během natáčení seriálu Ranč Heartland

Wardley zavzpomínal na jedny z prvních scén, kdy se se štábem ještě tak moc dobře neznal a všechny vztahy byly v začátcích. Tehdy se mu stal menší (nebo větší, posuďte sami) trapas, o kterém se ale v jednom rozhovoru moc rád rozpovídal.

JAK VYPADÁ OBYČEJNÝ DEN BĚHEM NATÁČENÍ RANČE HEARTLAND?

5 FAKT, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

KONĚ V RANČI HEARTLAND – JSOU VYCVIČENI?

"Stalo se to během natáčení první sezony. Měl jsem malou motorku, která vypadalo jako z venkova, špinavá a konstrukčně jednoduchá. S tou motorkou jsem měl zahrát scénu, že jsem lehce naštvaný na Amy, která se mě snaží přemluvit, abych neodjížděl, ale já jsem na to byl příliš rozčílený a snažil jsem se odjet. Takže jsme měli všechny dialogy za sebou, já se snažím odjet. Musel jsem celou dobu držet plyn, jelikož to byla starší motorka a normálně by zhasl motor. A v jedné chvíli, kdy jsem měl právě odjet, jsem toho plynu zkrátka dal moc. Motorka se samozřejmě zvedla, mě vyhodila ze sedla, jenže moje levá noha se zachytila o část motorky a ta se pochopitelně rozjela. Naštěstí se mi nic nestalo, jenže jsem měl roztrhnuté džíny do půlky – od kotníkům až k rozkroku," vypráví herec a historce se už směje. Podle něj měl ale v prvních sekundách po nehodě dost namále, obával se, zda všechny části jeho těla přežily ve zdraví.

Dívejte se na Ranč Heartland od pondělí do pátku v 21.55 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.