Hvězda z Ranče Heartland nemá na cestování čas. Tady nejraději tráví volný čas

Amber Marshall je hvězdou seriálu, kde hraje Amy, zaříkavačku koní. Hvězda úspěšného kanadského seriálu nemá příliš čas na to, aby mohla lelkovat. A pokud už má volný prostor, na pláži ji rozhodně nenajdete.

Každý den na Prima LOVE uvidíte ve 21.55 od pondělí do pátku Ranč Heartland.

Hlavní hvězda seriálu, Amber Marshall, má ke své roli více než blízko. Odmalička vyrůstá s koňmi, a dokonce si pořídila v Albertě, v části Kanady, kde se Ranč Heartland natáčí, svůj vlastní ranč. Amber Marshall je také věrnou milovnicí zvířat a pro koně má zvláštní místo v srdci. Jinak by to snad ani nešlo, jelikož její postava má ke koním zásadní vztah. V seriálu jsou také záběry na různé druhy cválání a kaskadérské pády z koně. Produkce zkrátka nemohla zvolit lepší hlavní hrdinku než Amber Marshall.

Ta ale podle všeho díky náročnému natáčení, které se odehrává i během třeskuté kanadské zimy, nemá na volný čas a osobní život příliš prostoru. A pokud ano, tak ho tráví zase u koní.

Amber Marshall má spolu se svým manželem, fotografem, ranč, kde chová od poníků, třech koní až po slepice, lamu, kočky a psy – zkrátka celý zvěřinec, který se sám jen tak neobhospodaří, proto pro ni není klasická dovolená na pláži tak úplně možná.

Hvězda Ranče Heartland miluje motorky, ale koně jsou koně

Amber společně se svým manželem Shawnem Turnerem kterého si vzala před pěti lety, společně rádi tráví čas tak, že se projíždějí na motorkách. Jak ale můžete hádat, přednost dostávají více koně ne pod kapotou, ale pod střechou jejího ranče. Amber Marshall tak prožívá většinu svých dovolených jako většina Čechů v pohodě doma "na chaloupce", v jejím případě na ranči.

"Jsem nejšťastnější, když svítí sluníčko a já se můžu prohánět na koních. Být doma v klidu je pro mě luxus," říká Amber Marshall. Ta, ačkoliv má pár měsíců v roce volno od natáčení Ranče Heartland, střídá jiné televizní aktivity, a dokonce se na akcích potkává s fanoušky.

Sledujte Ranč Heartland od pondělí do pátku na Prima LOVE ve 21.55

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK Z RANČE HEARTLAND

5 PŘEKVAPIVÝCH DŮVODŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

8 ZAJÍMAVOSTÍ O RANČI HEARTLAND

JAK SE PRACUJE S KOŇMI BĚHEM NATÁČENÍ SERIÁLU RANČ HEARTLAND?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.