Rivalita v Prostřeno! kvůli bydlišti. Soutěžící se neshodnou, kdo je taktik

Východní Čechy - Prostřeno! S28 (46)

Prostřeno! bude tentokrát ve východních Čechách, kde se o výhru 60 tisíc a další tisíce v divácké volbě utkají čtyři muži a jediná žena. A kromě boje o hlavní výhru se bude řešit ještě jedna bitva – mezi „Hradečáky“ a „Pardubičáky“.

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Ke sporákům se s vařečkou v ruce tentokrát postaví ti, kteří ve východních Čechách chtějí ukázat, že mají na vítězství. Sestava bude poměrně jasná. Muži budou v přesile od samého začátku – čtyři ku jediné ženě. Kdo nakonec zvítězí? Muž, nebo žena? A jak si poradí s na první pohled lehkým úkolem týdne, kterým je příprava či zakomponování studené polévky do menu?

Kdo pozná, že na talířích je něco, co se v menu nevyskytovalo, a tedy začne hloubat nad důvodem servírování takové lahůdky? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden ze sledujících, pokud bude štěstěna na jeho straně. Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Cestovatel Pavel (43) se chce působením v Prostřeno! zviditelnit

Má jednoho syna (15 let). Byl adoptovaný a jeho adoptivní rodiče zemřeli, ty biologické nepoznal. Jeho manželství se nepovedlo, poté se seznámil se skvělou dívkou, která bohužel zemřela na cystickou fibrózu. Nyní je opět šťastně zadaný. Do pořadu se přihlásil, aby se jeho smysl pro sarkasmus dostal do širšího povědomí lidí a aby byl viděn v televizi. Sám o sobě tvrdí, že je extrovert. Je sebestředný, komický a má narcistické sklony. Pokud by mohl, měl by všude kolem zrcadla. Hosté neví, co si o Pavlovi mají myslet. A nejsou moudřejší ani po tom, co ochutnají jeho menu, které bude dost jednoduché. Jako předkrm bude jednorázový Matěj, svítkovská dršťka, hokus pokus mit čikn a pardubické párno. Jak pondělní seznamovací večer dopadne, komu bude chutnat a kdo jako první začne taktizovat? Jaroslav bude mít řeči na to, že je Pavel z Pardubic. Odvěký boj mezi obyvateli Hradce Králové a Pardubic se rozhoří i u stolu.

Úterý: Pokladní Michal (31) je v pořadu díky sestře

Sám o sobě tvrdí, že je ochotný, laskavý, pečlivý a rozvážný. Je upřímný, tolerantní, věrný a někdy je lenivý. Na zahradě jim dělají společnost dva pejsci. Do pořadu ho přihlásila sestra. Případnou výhru by si uložil, a až bude mít více našetřeno, chtěl by si upravit jednu místnost na pianino, které má teď na chodbě. Menu sestavil z jídel, jež mu připadala vhodná. V rámci zábavy bude hrát na piano. Těší se na novou životní výzvu, dobrou zábavu a poznání nových lidí. Nesnese psa na stole. Jelikož jsou mezi soutěžícími dva Michalové, ostatní mu budou říkat Majk. U plotny bude bojovat s časem, sám se sebou, ale i s nefunkční troubou. A protože se mu ji nepodaří rozběhnout, nebude stíhat. Sledujte už v úterý, jak si pochutná nejen on, ale i jeho hosté.

Středa: Skladník Michal (31) má za sebou rozličné kariéry

Žije s přítelem v domě, v dolním patře žije otec partnera. Společnost jim dělá fenka Endži, kocour Buddy a kočka Sára. Rád se obklopuje přáteli. Nemá rád stereotyp a je dost často nepředvídatelný a chaotický. Je od každého něco. Někdy je introvert, někdy extrovert, někdy je rád mezi lidmi a jindy zase sám. Rád si občas sedne někde s kávou na zahradě, pustí si dobrý seriál a jen tak lenoší. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka. Sám by neměl odvahu se přihlásit. Pokud by vyhrál, část peněz by investoval do bydlení a část by utratil za dovolenou. Jídla ve svém menu si vybral, protože mu chutnají a dělá je často. Hosty příjemně překvapí, když jim připraví vaječnou pomazánku s domácími rohlíčky, špenátový krém s krutonky, smetanovo-sýrové tagliatelle a ovocný pohárek se slaným karamelem. Dívejte se už ve středu, jaké zkušenosti a příhody z natáčení si odnese celá tato partička.

Čtvrtek: Podnikatelka Martina (40) je rozvedená a zasnoubená

Má dvě děti – synovi je 19 let a dceři 16 let. Do pořadu Martinu přihlásila její dlouholetá kamarádka, které si moc váží. Kamarádka je po autonehodě, Martina ji nechtěla zklamat, a tak nabídku přijala. Nemyslí si, že by mohla vyhrát, ale pokud by se tak stalo, koupila by něco dceři a zbytek peněz by dala na plánovanou svatbu. Sestavení menu jí dalo zabrat – původně vymyslela čtyři jídla, všechna jí rodina i kamarádi shodili ze stolu, tak si vzala kuchařku a podle fotek si vybrala jednotlivé chody, uvařila je, a když je všichni schválili, zařadila je do svého menu. Jediná dáma ve východočeské skupině své soupeře pozve do krásného domu, kde jim připraví domácí paštiku s domácím chlebem, česnekový krém se slaninovými krutonky, máslovou dýni s parmazánem, levandulové kuřecí kousky a panna cottu s malinami. Menu ovoněné levandulí ale neoslní všechny. Nejméně si pochutná Jarda, který ani nebude skrývat zklamání. Odlehčená jídla nejsou nic pro něj a Martině neujde, že si Jarda moc nepochutnal. Líbit se mu nebude ani zábava, na kterou dorazí krásné tanečnice.

Pátek: Podnikatel Jaroslav (33) se přihlásil na popud dcery

Pokud by vyhrál, koupil by ženě wellness pobyt a za zbytek by pořídil něco pro děti. Menu sestavil z jídel, která chutnají právě jeho ratolestem. Jako zábavu pro hosty si Jaroslav připravil poznávačku. Spočívá v tom, že přinese bednu s pěti kousky nářadí, které používá při své profesi hodinového manžela, a nechá soutěžící hádat, k čemu slouží a jak se jim říká. Celý týden hezky mluví o své manželce, kterou považuje za nejlepší ženu na světě. Jarda předešlý večer kritikou rozhodně nešetřil, všichni tak budou zvědaví, jak si on sám se svou kuchařskou výzvou poradí. A zděšení nastane už při čtení menu, když slibuje vzduch omaštěný větrem, zeleninovou polévku s noky, letní salátek tří variací a ovocné mističky s lívanci. Jenomže z letního salátku tří variací se vyklubou tři hodně podobné saláty, které hosty zrovna nepotěší. Dezert Jardovi pomůže připravit dcera. Bude jeho menu stačit na výhru, nebo se mu dařit nebude? Sledujte už v pátek, co jste v týdnu nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno. Podezřelých taktiků je tento týden více, ale jak je to doopravdy? O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.