Jak vypadala malá Sasha Alexander z Rizzoli & Isles?

Rozkošnou momentkou pobavila fanoušky představitelka Maury Isles. Herečka Sasha Alexander vyrazila proti proudu času a zároveň vzdala hold jedné z nej žen svého života!

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima LOVE.

Narozeniny totiž počátkem března oslavila Sashina maminka. Herečka zalovila v rodinném albu a našla vzpomínku, která je doslova a do písmene sladká – a nejen proto, že si na ní máma s dcerou společně pochutnávají na zmrzlině.

“Všechno nejlepší mé krásné matce. Jaké požehnání být milována tak nesobeckou, pozitivní a fascinující ženou. Miluju tě, mami,” popřála jí pyšná dcera.

Co myslíte? Nakolik se již dospělá Sasha mamině podobá?

Maura jde vstříc hrůze

Výrazně nepříjemnější zážitky nicméně čekají Sashinu hrdinku Mauru v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně. Vydávají se do Klubu strachu, kde si poněkud masochističtí fajnšmekři platí za adrenalinové zážitky. Někdo tam totiž vraždil!

Co se stalo?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně ve čtvrtek od 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.