Robert Kodym se vrátil z léčebny. Do společnosti vyrazil s krásnou dcerou Amélií

Zpěvák, skladatel a zakládající člen skupin Lucie a Wanastowi Vjecy Robert Kodym se vrátil z léčebny. Na veřejnosti se ukázal při příležitosti křtu fotoknihy své kapely společně se svou manželkou a dcerou.

Robert Kodym nedávno oslavil své 55. narozeniny, které strávil v léčebně Červený dvůr. Tam měl zpěvák podstoupit tříměsíční protialkoholní léčbu. Nyní se na veřejnosti objevil v doprovodu své šestnáctileté dcery Amélie Anny Kodymové a manželky Zuzany. Společně se účastnili slavnostního křtu publikace Fotografity, kterou vydala skupina Lucie.

Kapela si za kmotra vybrala hudebního kritika a moderátora Honzu Dědka, který je také autorem předmluv k jednotlivým kapitolám. Křtilo se proseccem, ale Robert Kodym si připil sklenicí vody. Bylo vidět, že to s abstinencí myslí vážně a alkoholu se teď vyhýbá. „Jsem čím dál ve větší pohodě, děkuji za optání,“ odpověděl kytarista moderátorce pořadu Showtime na otázku týkající se jeho stavu. Dále prozradil, že si čas v léčebně zkracoval prací. Napsal divadelní hru s názvem Tablo a pro svou manželku Zuzanu prý sepsal sbírku básní.

Dcera se Kodymovi hodně podobá, mají stejný styl

S manželkou Zuzanou Tokárovou se zpěvák oženil po dvouleté známosti a mají spolu dnes již šestnáctiletou dceru Amélii, která se na první pohled tatínkovi nápadně podobá, a to nejen svým stylem. Na rozesmátých fotografiích působí oba dva velice spokojeně a uvolněně a je vidět, že zpěvákovi léčba prospěla.

O Kodymovi se vědělo, že si v období své největší slávy společnosti a zájmu žen velice užíval. Proto bylo pro mnohé překvapením, když se dozvěděli, že se zpěvák tajně oženil. Se Zuzanou i po letech tvoří zamilovaný pár a je vidět, že podpora ze strany rodiny rockerovi nechybí.

Sdílejte článek
Štítky hudební skupina Lucie Honza Dědek Showtime Robert Kodym křest knihy Červený Dvůr (Krnov) Amélie Anna Kodymová Zuzana Tokárová Wanastowi vjecy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2024

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.