Jedenáctiletá Andrea promluvila o brutálním mučení. Za útokem stojí podraz kamarádky

Surový útok dětí na 11letou dívku na Slovensku má pokračování

Případ mladé Slovenky, která byla svými údajnými kamarády opita, svlečena a zmlácena, obletěl celé Slovensko i Česko. Co o osudném dni prozradila sama oběť?

Případ, ze kterého pořád mrazí. Na počátku roku rezonovaly celým Slovenskem i Českem šokující a brutální záběry jedenáctileté školačky Andrey, kterou skupinka mladistvých opila a následně zbila a vysvlékla donaha. Otřesný čin ze slovenského Miloslavova nenechal nikoho chladným a policie mu věnuje údajně velmi speciální pozornost. Jak ovšem na události po necelém měsíci vzpomíná sama holčička? Co se ten den vlastně stalo?

Psychicky stále dost otřesená Andrea poskytla společně se svou maminkou Katkou rozhovor slovenskému webu Pluska.sk. Dívka ani po měsíci nevychází z domu a odmítá chodit do školy, i přesto však dělá pomalé pokroky. Na všechny události z hrůzného dne si ovšem nevzpomíná. Tu neděli šla se svou kamarádkou Natálií do Miloslavova, kde se potkala s partou domnělých přátel, které už předtím znala. Společně pak vyrazili do opuštěného areálu, kam skupinka Andreu v podstatě vylákala a tvrdila jí například, že zde i běžně spí.

Těšila se na kamarádku, ta ji zradila

Jedním z důvodů, proč s partičkou do areálu šla, byla přítomnost šestnáctileté Elly, kterou dívka považovala za kamarádku. „Na ni se Andrejka dokonce těšila nejvíce, protože si myslela, že jsou blízké kamarádky,“ uvedla maminka Katka. Jenže právě Ella celý čin podle všeho v podstatě odstartovala. Skupina, která si říká „Ghetto z Miloslavova“, se dobře bavila a popíjela. Jenže pak přišla zdánlivě nevinná událost, která vyústila v peklo. „Pak jsem zakopla o Kofolu, načež mě Ella chytila a začali mi do krku lít vodku,“ popsala událost Andrea, která měla alkohol poprvé v životě.

Opitím mladé Slovenky to ovšem neskončilo. Skupinka mladistvých ji následně začala mlátit a sprostě jí nadávat. Poté ji svlékli a celou událost natáčeli na mobil. Až po určité době se jedna z přihlížejících dívek rozhodla zavolat záchranku. „Předtím se ještě domluvili, co poví. Chtěli se tvářit, že ji v takto zuboženém stavu už našli,“ dodala maminka. Ta si navíc myslí, že útok rozhodně nebyl náhodný, ale předem připravený. „Dostali se k nám informace, že byl tento útok naplánovaný. Měli si mezi sebou psát, ať ji odvedou tam a tam,“ vysvětlila Katka.

Skončila v péči psychologa

Rodina v osudovou neděli samozřejmě prožívala chvíle hrůzy. Andreu měli vyzvednout na nádraží. Jenže se dozvěděli, že dcera do vlaku vůbec nenastoupila. Až poté se jim ozvala policie. Matka si nejdříve v nemocnici myslela, že se Andrea opila s kamarády. Poté se však k bratranci napadené dostalo šokující video, které bohužel obletělo celé Slovenso i Česko. Také tento faktor psychickému stavu holčičky logicky vůbec nepomohl. „Mělo to na ni opravdu velký dopad,“ přiznala maminka.

Stav Andrey se ovšem přece jen zlepšuje, začala se věnovat boxu, tráví čas se svou rodinou i blízkými kamarády a navštívila také psychologa. „Nemyslím, že mi to nějak pomohlo. Preferuji sport,“ dodala jedenáctiletá dívka. I přesto však bude nejspíš ještě chvíli trvat, než začne chodit ven a v neposlední řadě také do školy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.