Prima maminka

15. října 2015 04:20

Lucie Průchová

DOJEMNÉ VIDEO: Ochrnutý muž splnil přání své manželce!

Šest let po tom, co se tento šestadvacetiletý muž naboural v autě a kvůli poranění zůstal ochrnutý na vozíčku, se mu podařilo, aby si zatančil se svou milující manželkou.

Joel Jackson byl při nehodě vymrštěn z auta do vzdálenosti přibližně půlky fotbalového hřiště, když v roce 2009 narazil do telefonního sloupu. Zdálo se, že není naděje na jeho záchranu. Zdravotník však oživil jeho bezvládné tělo a Joel byl převezen do místní nemocnice. Odtud byl letecky transportován do větší nemocnice. Jeho hlava byla stále oddělena od těla – odbornící tvrdili, že ho tato cesta zabije. Byl zázrak, že tuto nehodu vůbec přežil. Jeho hlava byla prakticky oddělena od páteře. Od této strašlivé nehody je od krku dolů ochrnutý.

S Lauren se seznámil již na střední škole, chodili spolu tři měsíce a pak se rozešli, ale zůstali dobrými přáteli. Vrátili se k sobě až tři roky po Joelově nehodě, v roce 2012. Lauren ho nikdy neopustila, ani jako kamarádka, ani jako milující partnerka a dokonce se za Joela v roce 2013 provdala. Nyní vzpomíná: „On byl moje první láska, láska na první pohled. Náš vztah byl takový čistý a platonický, žádný sex.“

Nyní, tedy o dva roky později, dostali tu šanci, společně si zatančit v průběhu terapeutické sezení. Tančili na romantickou píseň Edwina McCaina - I'll Be a hleděli si do očí. Lauren řekla: „Je to pro nás takový malinký triumf, Joel udělal obrovský pokrok, poprvé po šesti letech stál, i když za pomoci postroje.“

Lauren řekla jednou Joelovi, když byl ještě v pořádku a chodili spolu: „Chtěla bych, abys se mnou tančil.“ Ale tenkrát z toho nějak sešlo. A jen několik dní před jejich druhým výročím svatby se jí přání splnilo.

„Nemohla jsem přestat říkat: Bože, ty seš tak vysoký. Úplně jsem po všech těch letech zapomněla, jak je vysoký.“

Manželé, kteří žili od své svatby s rodiči Joela v Palm Coast na Floridě, se nyní připravují na přestěhování do vlastního domova.

Sdílejte článek
Štítky havárie Florida

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.