Prima maminka

5. srpna 2017 07:30

Martina Čerňanská

Dovolená u moře či v horách? Vyrazte každý podle svého!

Vy byste ráda na jih, kdežto váš drahý na sever? Místo rozchodu na to jděte od lesa a prožijte týden podle svého. Zdá se vám to víc jako pitomost, než skvělý nápad?

Jsme si jisté, že změníte názor. Ostatně my takhle v redakci dovolenkujeme už nějaký ten pátek a nemůžeme si tento model vynachválit.

„Karel miluje adrenalinové sporty, kdežto já zvládám tak akorát mít o něj strach. On jezdí s partou kolegů z práce a já vezmu ségru s máti a vyrážíme směr Egypt. Pánové se nám dvoří, slunce je jistota a ten servis. No, co vám budu povídat. Všichni jsme ve výsledku spokojení a určitě bychom jen tak neměnili,“ svěřuje se Marta (36).

Každý ji tráví po svém

Vy konečně zvládnete přelouskat tři romány, nachytat bronz a ještě královsky vypnout, kdežto on si zasurfuje na vlnách, pokoří místní tisícovku, vyspí se pod širákem, zajde na houby a kdoví co ještě. Ani jeden z vás se nebude muset přizpůsobit tomu, o co nestojí. Kromě dalších benefitů si vás bude vážit jako ženu, která mu důvěřuje a nebude vás pokládat za maximálně žárlivou stíhačku. A to se taky počítá.

Zaflirtujte si a budete se cítit jako královna

Flirt je vlastně maximálně lákavá disciplína. Zabavíte si, nasbíráte sebedůvěru a třeba i nějaký ten zážitek. Ono totiž procházet se po promenádě s místním beach boyem, nechat se pozvat na zmrzlinu, nebo pozorovat západ slunce v ruku v ruce, se vám jen někde nepoštěstí. Zvlášť když máte svého osobního strážce pořád za zadkem.

Dvě single ženy na pláži představují pro místní muže obzvlášť lákavý cíl. Nevinný flirt je jedna věc, avšak zajít za čáru a podvést záležitost diametrálně odlišná. To vám pak i sebelepší zážitky prostě zhořknou a mysl nasákne výčitkami. A to je pak nic moc situace.

Pochutnáte si bez jeho udivených pohledů

Doma se hlídáte, přísaháte mu, že hranolky nejíte a že čokoládová zmrzlina už vás dvakrát nebere? Teď si ovšem nemusíte hrát na dietářku a můžete si intenzivně zamlsat. Však o nic nejde a jednou do roka si tuto hříšně kalorickou kúru zasloužíte.

PŘEČTĚTE SI: JAKÉ KOSTLIVCE VE SKŘÍNI SKRÝVAJÍ HOTELY? ODHALILI JSME JE!

Líčení pošlete k vodě

Nemusíte se patlat s make-upem, maskarou a kdoví čím ještě. Na nos posadíte sluneční brýle, na hlavu slamák a celé plážové publikum vám může být jedno. Takový kosmetický detox taky není na škodu. Protože vám to pak bude ještě o to víc slušet.

Promenádování na promenádě

Můžete se courat tam a zpátky, obkouknout krámky, místní trendy, zajít si na kafé, které by vám drahý pro vysokou cenu zatrhl, nebo by si sám pro vyvážení financí neporučil lautr vůbec nic.

Navíc také můžete cvakat jedno selfie za druhým a pak se jím vytáhnout na sociálních sítích bez toho, aniž byste musela snášet připomínky ve stylu: tolik povyku pro nic.

Doma se láskou sníte a budete si skákat do řeči

Jakmile vás vyzvedne drahý na letišti, nebo se potkáte až doma, věřte, že se vám oběma pusa nezastaví. On se bude předvádět se svými rekordy (ty o počtu lahváčů takticky nezmíní) a vy mu budete s nadšením líčit, že mořská hladina měla hned několik odstínů modré v jeden den. Bude vás hýčkat, zásobovat komplimenty, jak moc vám opálení sluší a především se bude opatrně vyptávat, zda všechno bylo v pořádku. Však taky samozřejmě, jak jinak. Nějaké peprné dobrodružství si však nechejte pro sebe, čistě pro jeho i váš (ne)klid.

S tímto se vyplatí počítat:

  • Opravdu si natolik důvěřujete, že následující dny nebudete řešit, co opravdu váš milý dělá a s kým? Abyste ho lustrovali a zpovídali na Facebooku, to pak nemusíte jezdit absolutně nikam.
  • Domluva musí končit souhlasem obou zúčastněných stran k oboustranné spokojenosti. Nikdy nechtějte všechny výhody pro sebe.
  • Dovolenou si uhraďte každý sám. Budete se cítit svobodně a nezávisle.
  • Flirt je povolený, avšak jeho hranice s nevěrou jsou poměrně zavádějící.

Mohlo by vás také zajímat:

autor: lz

Uložit

Sdílejte článek
Štítky moře dovolená hory Facebook Egypt hádka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.