Prima maminka

26. března 2016 04:30

Anna Kopečková

FOTOGALERIE: Kreativní maminka uplete dceři na hlavně celou abecedu

Každá maminka dcery s dlouhými vlasy zvládne uplést cop levou zadní. A možná umí i několik druhů copánků. Americká blogerka a maminka Becky Porter ale zvedla laťku opravdu hodně vysoko.

Doma má tři dcery a všechny s dlouhými vlasy, takže je pořád co česat a vymýšlet. Když se chystala její dnes devítiletá nejmladší dcera Bee do školy, řekla si Becky, že nastal čas být trochu víc kreativní. Místo toho, aby pátrala po internetu a koukala na dlouhá videa s návody na nejrůznější účesy, inspirovala se tím, co se její dcera učila právě ve škole. Takže po celý rok, kdy malá Bee chodila do první třídy, vytvářela Becky na její hlavě copánky ve tvaru písmen abecedy. Pěkně všechna, od A až po Z.

A aby dcera při česání zbytečně nezahálela, využila tuto dobu maminka vždycky i k tomu, aby se její dcera něco naučila. Takže když jí pletla copánky ve tvaru písmene K, dcera měla přitom vymýšlet co nejvíc slov, která na toto písmeno začínají.

Podívejte se na všech 26 účesů ve tvaru písmen:

Pokud budete chtít zkusit některá z písmen, podrobné návody s fotografiemi najdete na stránkách Babes In Hairland.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.