Celebrity

13. dubna 2016 04:20

Anna Kopečková

HVĚZDNÁ GALERIE: Nejslavnější sourozenci Hollywoodu

HVĚZDNÁ GALERIE: Nejslavnější sourozenci Hollywoodu

Věděli jste, že na začátku dubna mají svátek všichni sourozenci? Konkrétně 10. dubna je totiž mezinárodním dnem sourozenců. U nás se tenhle svátek sice bůhvíjak neslaví, ale dá se dobře využít k připomenutí si známých bráchů a sester. I když jsou slavní, u některých vás možná překvapí, že je mezi nimi sourozenecké pouto.

Podívejte se na nejslavnější sourozence Hollywoodu:

Foto: profimedia.cz

Jake a Maggie Gyllenhaal, červený koberec, Zlaté glóby, rok 2015. Jeden druhému dělal doprovod a když Maggie vyhrála ve své kategorii, byl Jake tím nejšťastnějším mužem mezi přítomnými. A Maggie ho ve své děkovné řeči samozřejmě neopomněla zmínit. „Chci poděkovat hlavně svému bratrovi, svému úžasnému společníkovi,“ vzpomněla Jakea mezi prvními.

Foto: Eonline.com

Owen a Luke Wilson. Ač oba slavní, sympatičtí a zaopatření, stále svobodní. Mladší Owen si sice již stihl pořídit dvě děti, ale žádnou ze svých expřítelkyň (Sheryl Crow či Kate Hudson ) k oltáři nepřivedl. Rozchodem skončil i dlouholetý vztah Lukea a Drew Barrymore.

Foto: metro.co.uk

Eddie a jeho starší bratr Charlie Murphy. Charlie se živí jako bavič a rád v rozhovorech vzpomíná na to, jak si v dětství utahoval ze svého mladšího bráchy. Nejvíc kvůli jeho akné. Jednou to Eddieho dopálilo tak moc, že po bráchovi hodil kladivo a když minul, popadl nůž a chtěl ho bodnout. Charlie se zabouchl v pokoji a tak se Eddie snažil dosáhnout nožem aspoň na jeho nohy pod dveřmi. Ach, to bratrské škádlení.

Foto: wfla.com

Donnie, Paul a Mark Wahlbergové při slavnostním otevření nové pobočky řetězce svých rodinných restaurací „Wahlburgers“, tentokrát na Coney Island v New Yorku.

A víte, kdo je bratrem Bena Afflecka, kolik je slavných sourozenců Baldwinů nebo čím se proslavily děti Willa Smithe? Prohlédněte si naši fotogalerii:

Michaela Kovářová

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Hollywood Zlatý glóbus Will Smith Drew Barrymore hvězdné páry slavní sourozenci Maggie Gyllenhaalová Ben Affleck Kate Hudsonová Sheryl Crow Luke Wilson Charlie Murphy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.