zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

HVĚZDNÁ GALERIE: Nejslavnější sourozenci Hollywoodu

Víte, kdo je sestra Jakea Gyllenhaala?
Autor: Thinkstock Víte, kdo je sestra Jakea Gyllenhaala?
anna kopečková , Vydáno: 13.04.2016

reklama

 

Věděli jste, že na začátku dubna mají svátek všichni sourozenci? Konkrétně 10. dubna je totiž mezinárodním dnem sourozenců. U nás se tenhle svátek sice bůhvíjak neslaví, ale dá se dobře využít k připomenutí si známých bráchů a sester. I když jsou slavní, u některých vás možná překvapí, že je mezi nimi sourozenecké pouto.

Podívejte se na nejslavnější sourozence Hollywoodu:

2_set_maggie_gyllenhaal_jake_gyllenhaal_golden_globes_2015_640 Foto:                                                                                                             Foto: profimedia.cz

Jake a Maggie Gyllenhaal, červený koberec, Zlaté glóby, rok 2015. Jeden druhému dělal doprovod a když Maggie vyhrála ve své kategorii, byl Jake tím nejšťastnějším mužem mezi přítomnými. A Maggie ho ve své děkovné řeči samozřejmě neopomněla zmínit. „Chci poděkovat hlavně svému bratrovi, svému úžasnému společníkovi,“ vzpomněla Jakea mezi prvními.


6_gal-wilson11-jpg Foto:                                                                                                                  Foto: Eonline.com

Owen a Luke Wilson. Ač oba slavní, sympatičtí a zaopatření, stále svobodní. Mladší Owen si sice již stihl pořídit dvě děti, ale žádnou ze svých expřítelkyň (Sheryl Crow či Kate Hudson ) k oltáři nepřivedl. Rozchodem skončil i dlouholetý vztah Lukea a Drew Barrymore.

5_article-1342537264970-14092aa9000005dc-619956_636x375 Foto:                                                                                                              Foto: metro.co.uk

Eddie a jeho starší bratr Charlie Murphy. Charlie se živí jako bavič a rád v rozhovorech vzpomíná na to, jak si v dětství utahoval ze svého mladšího bráchy. Nejvíc kvůli jeho akné. Jednou to Eddieho dopálilo tak moc, že po bráchovi hodil kladivo a když minul, popadl nůž a chtěl ho bodnout. Charlie se zabouchl v pokoji a tak se Eddie snažil dosáhnout nožem aspoň na jeho nohy pod dveřmi.  Ach, to bratrské škádlení.

 13_478213266 Foto:                                                                                                                   Foto: wfla.com

Donnie, Paul a Mark Wahlbergové při slavnostním otevření nové pobočky řetězce svých rodinných restaurací „Wahlburgers“, tentokrát na Coney Island v New Yorku.

A víte, kdo je bratrem Bena Afflecka, kolik je slavných sourozenců Baldwinů nebo čím se proslavily děti Willa Smithe? Prohlédněte si naši fotogalerii:

Michaela Kovářová

Mohlo by vás taky zajímat:

Poznáš podle očí svou oblíbenou celebritu?

TEST: Poznáte celebrity podle očí?

 

Malinká J'Zyra Thompson

Tragická smrt batolete! Sourozenci upekli sestřičku v troubě!

reklama

Související témata: Hollywood , slavní sourozenci , hvězdné páry

reklama

Přečtěte si také

reklama