zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Inspirativní příběhy slavných žen: Nikdy se nevzdávejte!

Inspirativní příběhy slavných žen
Autor: Instagram.com Inspirativní příběhy slavných žen
cernanm , Vydáno: 08.12.2020
Máte dojem, že všechno ve vašem životě je špatně, plány se rozplynuly a změť na sebe navazujících událostí vás pohltila a přivedla až na dno? Než si začnete stýskat a spílat životu, tak se raději začtěte do příběhů těch, které jistě moc dobře znáte. Zrovna nejsnadnější nebyly.

reklama

I když teď sice jejich hvězda září, znamená to jediné – cesta z problémů skutečně existuje, a to ta směrem vzhůru.

Drew Barrymore: Dospívání jako na houpačce

V mládí si prošla poměrně dramatickým a bouřlivým dospíváním, užívala drogy, nezřízeně pila, dokonce zakotvila na čas v léčebně a nebude asi překvapením, že se pokusila také o sebevraždu. Možná jste taky neměla zářné dětství a ledacos vám pošramotilo vzpomínky, vaši pověst či sebevědomí, ale věřte, že stejně jako Drew i vy si můžete zase sáhnout na štěstí. Bolestně ji zasáhla také nenadálá smrt její sestry, která údajně spolykala prášky, a rozhodla se tak ukončit svůj život krátce před jejími narozeninami.

Halle Berry dokonce žila jednu dobu jako bezdomovec

Dnes by to do krásné Halle Berry jen málokdo řekl, ale začátek její kariéry opravdu nebyl nijak růžový. Musela se nejenom otáčet, ale mít i ostré lokty. Než došlo na závratnou éru herečky, žila na ulici v New Yorku. Sama se dokonce nechala slyšet, že ji tato událost mnohému přiučila. Ten, kdo vytrvá, opravdu dosáhne na své sny.

Halle Berry žila dokonce jako bezdomovec Foto: Halle Berry žila dokonce jako bezdomovec. Foto: Instagram.com

Láska se sice nevydařila, tak o tom napsala knihu

Znáte film Bílá Masajka nebo jste snad četli stejnojmennou knihu? Tak pak možná nevíte, že autorka si celý příběh prožila. Zamilovat se na dovolené v Keni do černošského válečníka a začít tam s ním žít se nepoštěstí jen tak každému. Vztah však nakonec skočil a Corinne Hoffmann se i s dcerkou Napirai vrátila do rodného Švýcarska. Máte chuť říct, že to stejně nemohlo dopadnout jinak? Možná. Rozhodně však ne každý z nás by sebral odvahu a napsal o tom několikadílnou ságu.

Čokoládová Oprah Winfrey se uměla zařídit

Nenarodila se stříbrnou lžičkou v puse, právě naopak. Chudobu a nedostatek prostředků si zažila na vlastní kůži. Stala se terčem šikany, a dokonce ji v devíti letech zneužíval její strýc. Jako dívka měla za sebou kromě útěku z domovu také brzké těhotenství, dítě však záhy zemřelo. Tento osud by položil kdekoho, ale Oprah si houževnatě šla za svým a svému štěstí naproti. A tak se jí to taky podařilo. Stala se premiantkou a z její talk show se stala naprostá senzace. Možná díky tomu, že sama Oprah měla těžký život a prožila nespočet karambolů, dokázala otevřít srdce těch, kteří si prošli něčím podobným, a všelijaké hvězdičky i hvězdy velkého formátu se v přímém přenosu neváhaly svěřit s tím, že život ukrývá mnoho bolestných okamžiků. V současné době Oprah platí za nejbohatší Afroameričanku vůbec. My v redakci Oprah prostě milujeme.

Oprah Winfreyová Foto: Oprah Winfreyová. Foto: Instagram.com

Když zaútočí nemoc, je důležité to jen tak nevzdat

Rakovina je novodobý strašák nás všech a bohužel si nevybírá, kdy a za jakých okolností propukne. Výjimkou nejsou ani známé osobnosti, které se s nádorem v prsu musely popasovat. Jmenovat můžeme báječnou Kylie Minogue, jež se ve svých třiceti šesti letech dozvěděla tuto diagnózu. Podobně na tom byla také představitelka Mirandy z oblíbeného seriálu Sex ve městě, Cynthia Nixon, ta tento verdikt uslyšela od lékařů ve čtyřiceti letech. Po dvou letech oznámila, že nad nemocí svůj boj vyhrála. Dlouho svůj zdravotní stav tajila, ale později vše uvedla na pravou míru.

Proto se nevzdávejme jen tak, i když to bolí. A pokud jde o rakovinu, pamatujme na samovyšetření ňader a sebemenší změnu, i když třeba zanedbatelnou, raději prokonzultujme s odborníkem. Za klid v duši to přece stojí.

Přečtěte si i další články o slavných ženách:

 

Původně brunetka nezměnila jen barvu vlasů, ale i rodné  jméno

Pikantnosti ze života Marilyn Monroe: Kráska, které štěstí moc nepřálo

Sisi v podání Romy Schneider

Slavné ženy napříč historií: Císařovna Sisi - nezkrotná a posedlá dietami

Slavné ženy Hollywoodu: Proč nemají děti?

Ženy, které nemají děti, často odsuzujeme jenom za to, že se dobrovolně vzdávají tak velkého daru, jakým je mateřství. Pravdou ovšem je, že existuje mnoho důvodů, proč se některé z nás rozhodnou děti nemít. Včetně těch slavných...

Cameron Diaz, herečka

Celebrity děti Cameron Diaz

„Mít děti s sebou přináší strašně moc práce. Berete si na sebe zodpovědnost za další životy, což já jsem neudělala. Je to tak pro mě jednodušší. Dítě – musíte se o něj dennodenně starat po celých 18 let. Nemít je sice dělá život snazší, ale nemyslete si, že to bylo jednoduché rozhodnutí. Ostatní totiž ráda chráním a pečuji o ně, nicméně si nedokážu představit, že bych byla vůbec někdy matkou.“ (prozradila to pro časopis Esquire v roce 2014)

 

 

Autor: LZ

reklama

Související témata: Kylie Minogue , Drew Barrymore , Oprah Winfrey , Halle Berry , Corinne Hoffmann

reklama

Přečtěte si také

reklama