Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Jak poznáte, že jste regulérní hysterka?

My ženy jednáme na bázi emocí, a emoce jsou tak trochu jako rukojmí nejenom hormonů, které se nám v pravidelných (měsíčních) intervalech čas od času zblázní, ale také mnohdy dávají najevo, že prostě je toho všeho na nás přespříliš.
Vydáno: 13.03.2016
Máte sklony k hysterii?
Máte sklony k hysterii? Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je vůbec možné žít bez jediné hádky a máte o to usilovat? A co když nejste ve stresu ani neočekáváte periodu a stejně vás sklony k hysterii neopouštějí? Pak jste asi vážně skutečně hysterka.

Muži tvrdí, že od hysterek dávají dobrovolně ruce pryč, ale ve skutečnosti to až tak pravda úplně není. Proč si v tomto směru testosteronem nabití samci tolik protiřečí? Pokud je žena hysterka, poznáte ji nejenom podle hlasového projevu, ale i podle toho, že její já prostě ani přehlédnout nelze. Za každých okolností budí dojem dokonale upravené a atraktivní ženy, bez sebemenších potíží zapadne do společnosti, dokáže konverzovat jednou na triviální téma, podruhé si zavdá klidně s tím politickým a pokaždé si získá posluchače nebo účastníky diskuze na svoji stranu (zvlášť ty mužské).

 

 

Nedřepí doma na zadku, pěstuje ušlechtilé koníčky a ze všeho nejvíc bdí jako dráb nad svým mužem

S hysterkou se muži zpravidla nenudí, ona se s elegancí sobě vlastní vyšňoří podle poslední módy, nedokonalé proporce zamaskuje, zvýrazní ty, se kterými se stojí za to pochválit, a místo vyvařování si zaběhne do fitka, nachytá bronz v solárku, a proto pro pánské obecenstvo představuje bohyni, po které všichni do jednoho slintají a dali by kdovíco za to, aby jim dotyčná projevila trochu své pozornosti. Chlapík, který má takovou ženu doma a pod vlivem zamilovanosti jí snáší k nohám modré z nebe, se potýká se zjištěním, že zřejmě má co do činění s láskou na celý život. Jenomže zanedlouho, až čas udělá své a zamilovanost přirozeně odplyne, se vynoří první neshody a momenty, kdy se všechno netočí kolem její dlouhé hřívy a krásného úsměvu, který brzy vystřídá křik, vyhrůžky, nadávky a ultimáta.

Pod tato slova by se mohla podepsat Adriana (33), která dlouho patřila mezi hysterky. „Když si vzpomenu na dětství, mé vzpomínky nejsou zrovna nejkrásnější. Naši o mě nejevili zájem, na škole jsem si prošla šikanou a z důvodu toho, abych už nikdy nezůstala sama, jsem se rozhodla, že udělám všechno pro to, aby se samota v mém životě už nikdy neopakovala. Začala jsem se o sebe pečovat, cvičit, skvěle se oblékat a chlapi mi padali k nohám. Jenomže i když jsem je měla na háčku, šťastná jsem byla jen pár okamžiků, než jsem se začala strachovat, že toho dotyčného ztratím. Moje hlídání, špehování a neurvalé scény potvrdily moji obavu, nakonec jsem zase sama byla. Po několika takových eskapádách jsem ale vyhledala pomoc profesionála a vlivem dobře mířené terapie se ze mě stává pomalu a jistě nezávislá, samostatná a vyrovnaná žena,“ svěřuje se Češka, která se rozhodla se svým prokletím skoncovat a vypadá to, že se začíná blýskat na lepší, šťastnější časy. A my jí rozhodně držíme palce a gratulujeme!

 

Vzteklé dítě je opravdu oříšek

12 tipů, jak se vypořádat s dětskými záchvaty vzteku

 

Kdy znamenají nadávky, že jste pořád v jednom kole?

Pokud vybuchujete ve chvíli, kdy vám jde ze všeho hlava kolem, nestíháte v práci plnit šéfovy rozkazy, doma se vám štosuje nevyžehlené prádlo, děti neposlouchají a manžel naráží, že se v ložnici už dlouho nic rozkošného nedělo, je to jasný signál k tomu, že potřebujete vypnout, odpočinout a dobít baterky. Zvýšený hlas, hádky a vztek jsou vlastně obranou vašeho těla na skutečnost, že jste přepjatá.

 

 

Čas od času je dobré se chytře pohádat!

Pokud vám vaše kamarádka tvrdí, že se s mužem nehádají, a mají tak ukázkové manželství, nevěřte jí. Domácnost bez hádky totiž neexistuje a navíc pokud menší roztržku a výměnu názoru pojmete konstruktivně a tak, abyste se dobrali k cíli, je všechno v nejlepším pořádku. Každopádně si ale odpusťte nadávky, vyhrožování a vytahování na světlo světa léty zapomenuté křivdy, o nichž jste slíbila, že milému odpustíte.

 

-lz-

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama