zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Letošní dovolenou si užijte! Jde to bez hádek i bez stresu!

1/7: Vyberte si správně!
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! výběr

Pánové holdují adrenalinu, kdežto my ženy raději odpočinku, poznání a mořským vlnám. Dřív, než se natáhněte po last minute zájezdu, se opravdu domluvte na tom, co od vaší dovolené oba očekáváte. Ušetříte si návrat domů s rozporuplnými pocity a hlavně s nenaplněnými představami. Totéž také samozřejmě platí i o výběru osoby, se kterou se na cesty vydáte. Vybírejte proto opravdu dobře. A mějte na paměti, že není až důležité kam, ale s kým cestujete.

2/7: Nehádejte se
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! láska

Nevyšilujte proto, že se váš capart pobryndal, nevyvolávejte hádky jenom proto, že vás rozčiluje, že na pláži v plavkách zase vypadáte nejhůř (v 99 % případů to stejně není pravda, protože my ženy prostě přeháníme). Nevracejte se ke starým křivdám, vnímejte jeden druhého a nedávejte drahému záminky k tomu se hádat. Podle nás je naprostý nesmysl okrádat se o omezený čas tím, že budete trucovat v pokoji a nesmyslně čekat na partnerovu omluvu, když hlavní břímě vyvolané hádky je na vašich bedrech.

3/7: Vše si připravte dopředu
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! plán

Nemá cenu nechat balení a všechny přípravy na poslední chvíli, a to zvlášť v případě, pokud zájezd kupujete v rámci poklesu cen v nabídce last minute. V tomto případě doporučujeme sbalit kufry předem a zajistit všechno tak, že odjedete na dovolenou. Ušetříte si nervy a navíc vás bude na srdci hřát ta úspora.

4/7: Dovolte si odpočívat
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! relax

Spousta z nás nedokáže relaxovat, vypnout a má potřebu neustále něco vytvářet. Na dovolené není nic důležitějšího než odpočinek, kdy se naše duše regeneruje, čistí a tráví nahromaděné zážitky z minula. Neciťte se jako hříšníci, když budete ležet na lehátku a koukat na moře ve stínu palem. Pro tohle všechno jste přece na dovolenou jeli. Tak si to užívejte.

5/7: Stanovte si finanční strop, ať nejste nepříjemně překvapení
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! peníze

Ať už musíte šetřit, nebo ne, sestavte si dovolenkový rozpočet a toho se držte. Nebudete pak nepříjemně překvapeni, když zjistíte, že jste za týden nebo čtrnáct dní utratili dvojnásobně více, než jste měli v plánu. To by vám pak i sebelepší vzpomínky pořádně zhořkly.

6/7: Zahoďte telefon i notebook
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! no mobil

Na dovolenou se všichni těšíme jako na smilování, a když už se volných dní skutečně dočkáme, stále více z nás si bere práci s sebou. Nekazte si den u moře tím, že se připojíte na web a stáhnete si firemní e-maily, které vás spolehlivě rozladí. Vykašlete se na to, že vůbec nějaká práce existuje, a užívejte si volno všemi smysly, nikoliv pohrouženi do práce nebo snad do surfování na síti. Ano, utněte i výzvědnou štaci na sociálních sítích. Uvidíte, že jedině tak bude vaše dovolená nezapomenutelná a hlavně opravdová.

7/7: Zážitky, dobrodružství a maličkosti
Letošní dovolenou si užijete!  Jde to bez hádek i bez stresu! hrad

Když se vrátíme domů z pobytu u moře, nejčastěji si vybavíme zážitky, které nestojí moc a přitom jsou těmi ze všech nejlepšími. Postavte s dětmi nebo s partnerem hrad z písku, uspořádejte závody, kdo dřív doplave k bójce, sbírejte mušle, přivstaňte si na východ slunce, proběhněte se do vln, pomilujte se na opuštěné pláži a klidně se na cenný moment staňte dětmi, které když něco dělají, tak na maximum a hlava nehlava.

-lz-

reklama