Lichotky, které jste ve svém věku opravdu slyšet nechtěla

Už toho bylo hodně napsáno o tom, jak komplimenty přijímat. Že máme jen pyšně říct: „Ano, díky!“ Jenže co když je lichotka zároveň tak trochu urážkou? Nesmíme se ale nechat vyvést z míry.

1. Na svůj věk vypadáš báječně

No, potěš pán bůh… Vypadám skvěle, protože nevypadám na ten úžasný ročník, ve kterém jsem se narodila? Proč si mám na něco hrát? Co je na tom špatného vypadat na svůj věk?

2. Ne každá si to může v tvém věku dovolit…

Ať jde o účes, barvu šatů nebo délku sukně. Co je komu sakra do toho? No tak si hraju na diblíka, no. Pořád lepší, než být nudná.

3. Ty nemusíš držet dietu, ten tvůj má radši macatý….

V tomto případě jen můžete opáčit: Co ty víš, co má ten můj rád? Hlavně, že jste sama se sebou spokojená.

4. Tobě je 56? Tak to ti gratuluju!

Okolí přece nemusí pořád zkoumat přesné číslo jak pod mikroskopem. Důležité je, jak se cítíme. Řekli byste tohle šestadvacetileté holce?

5. Vypadáš úžasně! To muselo stát peněz!

Pokud máte naděleno geneticky od přírody, že vypadáte mladší, než jste, jiné ženy vám to proklatě závidí. Všude roznášejí že tu a tam jste si nechala něco zapošít… na obličeji, po těle… Kašlete na to!

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.