Horoskopy

1. dubna 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 1. 4. – symbol Medvěd

V kombinaci s Lunou v Kozorohu jde o den, kdy nedostaneme nic zadarmo, vše si musíme vybojovat a zasloužit. Vládne silná energie, která nás může svádět k měření sil s ostatními.

Vyhradíme si půl hodinu času jen pro sebe, odpojíme se od „příjmu“ a snažíme se vyčistit si hlavu od všech negací, zbytečných a zavádějících informací. Večer nezanedbáme ani „manželské povinnosti“.

Luna v Kozorohu – ubývá

Tyto dny přinášejí energii a vůli dokončit, co jsme započali; jsme důslední.

Ráno dáme tělo do pohybu – protáhneme se a uděláme si čas na horkou ranní sprchu, která nás nastartuje do nového dne. Tělo natřeme vitalizačním krémem s verbenou, citronem nebo zázvorem. Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, posilovnu a wellness aktivity raději vynecháme.

Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; pokud sůl dobře snášíme, konzumujeme slané potraviny. Kdo má se solí problémy, musí solit opatrně a jídlo si může ochutit česnekem, křenem, zázvorem nebo dalšími bylinkami. Doporučuje se také kořenová zelenina, především celer, červená řepa, cibule, brambory. Můžeme si uvařit polévky nebo dušenou zeleninu, rizoto atd.

Obléknout si můžeme tajemnou tmavě modrou – indigo v kombinaci s bílou.

Vyzkoušíme vodnářskou energii modrého kamene celestinu nebo dumortieritu

Svůj domácí prostor provoníme vůní borovice nebo jasmínu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.