Horoskopy

1. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 1. 6. – symbol Žába

Den, kdy můžeme snadněji podlehnout klamu, máme sklony ke kritice a hádkám s ostatními lidmi. Dáváme pozor, abychom zbytečně nevydávali energii, duševní ani fyzickou. Máme odpočívat a pracovní i jiné aktivity si nechat na lepší čas.

Hlídáme si své věci, je velká pravděpodobnost, že můžeme něco ztratit nebo být okradeni.

Luna v Beranu – ubývá

Beraní znamení ovládá hlavu, takže můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Zajdeme si na kraniosakrální terapii. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize a počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny. Prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Do jídla si přidáme petržel, česnek, cibuli.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Sílu a dobrou náladu nám přinese oranžová barva nebo sytě žlutá. Krásným kamenem je citrín nebo nevšední ametrín. Svůj osobní prostor provoníme vůní levandule nebo růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.