Horoskopy

10. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 10. 1. – symbol Kolo

Vhodný den ke sběru informací a vzdělávání, osud nám může dopřát důležité informace, které mohou změnit náš život. Navazujeme nové kontakty, probíráme a třídíme informace a pracujeme s naší karmou, kterou v tento den můžeme čistit.

Den vhodný pro skupinovou práci, nezačínáme nové projekty. Silněji působí léky i různé krémy, intenzivně probíhají omlazující procesy. Nevhodný den pro zásnuby, svatby a počátek nových projektů.

Luna v Blížencích – přibývá

V těchto dnech vládne čilá komunikace. Dohody, obchodní schůzky, vše jde lehce.

Důležitý je pohyb, protahování. Protože Blíženci ovládají ramena, paže a lopatky, měli bychom být na tyto oblasti opatrní. Zajdeme si na teplou olejovou masáž, která prohřeje pokožku celého těla. Při nachlazení inhalujeme nad párou éterické oleje – cedrový nebo z borovice. Zvláště pro Blížence je důležité kontrolovat dech, např. pomocí jógy.

Snažíme se jíst střídmě, při přibývající Luně tělo vše ukládá. Volíme netučné pokrmy, lehčí masitou nebo zeleninovou stravu. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Pomůže i šťáva z červeného grepu nebo voda s citronem či limetkou nebo účinný šalvějový čaj.

V zimním období nám bude slušet blankytně modrá v kombinaci se stříbrnou. Ozdobit svůj outfit můžeme šperky s hematitem nebo akvamarínem.

Svůj osobní prostor provoníme vůní borovice nebo jasmínu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.