Horoskopy

11. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 11. 1. – symbol Trubka

Den, kdy jsme více otevřeni naší intuici než pragmatickému uvažování a logice. Můžeme snadněji získávat informace z neběžných zdrojů. Je vhodné navštívit různé poradce, léčitele, astrologa. Dozvíme se informace, které nám mohou pomoci. Studujeme, čteme a soustředíme svojí mysl na budoucnost.

Luna v Raku – přibývá

Mnozí pocítí sílu emocí a intuice, kterou se máme nechat vést. Můžeme být přecitlivělí a lehce ovlivnitelní. Oživují se různá ublížení z minulosti a dětství.

Opatrnější buďme na zažívání a především na oblast hrudi, zvláště ženy mohou pociťovat napětí a nepříjemné pocity v prsou. Večer si dopřejeme teplou lázeň a uložíme se ke spánku v novém povlečení, provoněném levandulí nebo nám příjemnou vůní.

Vyhneme se tučným a těžkým jídlům. Dobře trávíme sacharidy, proto si můžeme dopřát těstoviny, sladká a moučná jídla. Do jídelníčku můžeme také zařadit mléčné výrobky, tvaroh a sýry. Pijeme teplé čaje meduňkový a heřmánkový čaj s medem.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme si vlasy, zeslábly by. Vyzkoušejme kombinaci modré s růžovou

Z kamenů nám bude slušet rodonin nebo tyrkys. Povzbudí nás esence s vůní grepu nebo mandarinky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.