Horoskopy

13. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 13. 10. – symbol Trubka

Den, kdy můžeme správně vyhodnotit získané informace – jsme ve spojení se svými neviditelnými rádci. Konečně vyřešíme různé vlekoucí se pracovní a obchodní záležitosti. Na dnešek si naplánujme také důležité aktivity týkající se našich financí. Příznivý den k zahájení projektů, které skončí zdarem.

Luna v Rybách – přibývá

Citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne – to jsou dny Luny v Rybách.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy, a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou nebo setkání s někým milým.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní müsli, vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu nebo sýrový talíř s oblohou, bez pečiva. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů pro jednotlivé typy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy. K tomuto znamení se hodí světle růžová barva, pro trochu uzemnění hnědá. Radost a energii nám přinese sluneční kámen nebo růžový rodonit. Svůj osobní prostor provoníme vůni jasmínu nebo canangy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.