Horoskopy

14. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 10. – symbol Had

Dnešek bude náročný; čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny.

Luna v Rybách - přibývá

Dnes věnujeme zvýšenou péči našim nohám, které si to zaslouží, koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému - nejlépe manuální masáží, v relaxačních salónech můžeme také vyzkoušet tzv. lymfa kalhoty.

Při přibývající Luně naše tělo více ukládá, proto volíme racionálnější stravu. Vyhneme se tučnému a také kořeněnému a slanému jídlu. Přednost dáme libovému masu, zelenině a místo dezertů si dopřejeme ovoce. Radost nám udělá vitamínová bomba v podobě šťávy z ananasu, pomerančů nebo červeného grepu.

Nevšední kombinací, vhodnou pro tyto dny je světle modrá a zelená. Z pokleslé nálady nám může pomoci kámen apatit nebo růženín. Vůně borovice nám evokuje hluboký les a myrha povznese naše smysly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.