Horoskopy

14. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 10. – symbol Had

Dnešek bude náročný; čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny.

Luna v Rybách - přibývá

Dnes věnujeme zvýšenou péči našim nohám, které si to zaslouží, koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému - nejlépe manuální masáží, v relaxačních salónech můžeme také vyzkoušet tzv. lymfa kalhoty.

Při přibývající Luně naše tělo více ukládá, proto volíme racionálnější stravu. Vyhneme se tučnému a také kořeněnému a slanému jídlu. Přednost dáme libovému masu, zelenině a místo dezertů si dopřejeme ovoce. Radost nám udělá vitamínová bomba v podobě šťávy z ananasu, pomerančů nebo červeného grepu.

Nevšední kombinací, vhodnou pro tyto dny je světle modrá a zelená. Z pokleslé nálady nám může pomoci kámen apatit nebo růženín. Vůně borovice nám evokuje hluboký les a myrha povznese naše smysly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.