Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 14. 6. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, a pročišťuje naše čakry. Je to silná energie, je třeba s ní umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíš jen dokončujeme to, co jsme začali.
Vydáno: 14.06.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery
Luna hlavni foto utery Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Provádíme očistné procedury, čistíme svou mysl i fyzické tělo, dopřejeme si koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna ve Vahách – přibývá

Luna ve Vahách nás učí přijetí, toleranci a také diplomacii. Nemáme soudit, kategorizovat a dávat ostatní do škatulek. Musíme si uvědomit, že naše poznání je omezené.

Podpoříme práci ledvin, hodně pijeme, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Bojujeme proti celulitidě – pomocí cvičení, masážemi, důsledným pitným režimem a aplikováním kvalitních pleťových mlék na celé tělo.

V teplých dnech se hodně potíme, proto bychom měli více pít, doporučují se až 3 litry denně, kávu nepočítáme. Připravíme si domácí limonády s meduňkou, limetkou, mátou nebo si uvaříme zelený či mateřídouškový čaj. Jíme střídmě v malých dávkách, které tělo dokáže rychle zpracovat.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně. Krásnou barvou, která vám bude slušet, je fuchsiová nebo lahvově zelená. Energii a dobrou náladu vám dodá granát nebo heliotrop. Provoňte svůj domov vůní sweetgrass nebo levandule.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama