Horoskopy

14. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 6. – symbol Koruna

Dnes se probouzí energie našeho těla – kundaliní – hadí síla, a pročišťuje naše čakry. Je to silná energie, je třeba s ní umět zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, spíš jen dokončujeme to, co jsme začali.

Provádíme očistné procedury, čistíme svou mysl i fyzické tělo, dopřejeme si koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna ve Vahách – přibývá

Luna ve Vahách nás učí přijetí, toleranci a také diplomacii. Nemáme soudit, kategorizovat a dávat ostatní do škatulek. Musíme si uvědomit, že naše poznání je omezené.

Podpoříme práci ledvin, hodně pijeme, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Bojujeme proti celulitidě – pomocí cvičení, masážemi, důsledným pitným režimem a aplikováním kvalitních pleťových mlék na celé tělo.

V teplých dnech se hodně potíme, proto bychom měli více pít, doporučují se až 3 litry denně, kávu nepočítáme. Připravíme si domácí limonády s meduňkou, limetkou, mátou nebo si uvaříme zelený či mateřídouškový čaj. Jíme střídmě v malých dávkách, které tělo dokáže rychle zpracovat.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně. Krásnou barvou, která vám bude slušet, je fuchsiová nebo lahvově zelená. Energii a dobrou náladu vám dodá granát nebo heliotrop. Provoňte svůj domov vůní sweetgrass nebo levandule.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.