Horoskopy

15. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 15. 9. Symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před úplňkem nás mohou zatížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.

Luna ve Vodnáři – přibývá

Tyto dny nám přinášejí nadhled, příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle, vyhneme se náročné sportovní, fyzické zátěži, spíše relaxujeme s „nohama nahoře“. Dopřejeme si příjemný čas při poslechu muziky nebo sledování zajímavých filmů.

Pro vegetariány je vhodná tomatová polévka nebo kapustnice. Ti, kteří mají rádi maso, volí spíše libovější – ryby, drůbeží nebo čistě jen saláty, rizoto a místo dezertu sezonní ovoce..

K uzemnění nám může posloužit hnědá barva, k uvolnění naopak barva modrá. Nevšedním, energeticky silným kamenem je zlatý obsidián, pro dobrou komunikaci poslouží chryzokol. Esence eukalyptu dokáže pročistit náš prostor, dobrou náladu přinese vůně neroli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.