Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 15. 9. Symbol Had

Dnešek bude náročný, čekají nás pokušení především z oblasti hmotné a tělesné. Snažíme se o duševní i fyzickou čistotu. Jíme střídmě, nepijeme alkohol a zřekneme se erotiky a sexu. Den před úplňkem nás mohou zatížit problémy a neřešené záležitosti. Neměli bychom podléhat lítosti ani strachu.
Vydáno: 15.09.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna ve Vodnáři – přibývá

Tyto dny nám přinášejí nadhled, příliš se nezabýváme realitou všedního dne.

Nezatěžujeme nadmíru holeně, bedra a kyčle, vyhneme se náročné sportovní, fyzické zátěži, spíše relaxujeme s „nohama nahoře“. Dopřejeme si příjemný čas při poslechu muziky nebo sledování zajímavých filmů.

Pro vegetariány je vhodná tomatová polévka nebo kapustnice. Ti, kteří mají rádi maso, volí spíše libovější – ryby, drůbeží nebo čistě jen saláty, rizoto a místo dezertu sezonní ovoce..

K uzemnění nám může posloužit hnědá barva, k uvolnění naopak barva modrá. Nevšedním, energeticky silným kamenem je zlatý obsidián, pro dobrou komunikaci poslouží chryzokol. Esence eukalyptu dokáže pročistit náš prostor, dobrou náladu přinese vůně neroli.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama