Horoskopy

16. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 5. – symbol Koruna

Dnes se probouzí kundaliní – hadí síla, která pročišťuje čakry. Je to silná energie, s níž je třeba opatrně zacházet, jinak se stává destruktivní. Nepouštíme se do nových aktivit, dokončujeme to, co jsme již započali. Provádíme očistné procedury, čistíme svou mysl od různých nánosů a negací.

Čistíme i své fyzické tělo, vhodné jsou koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna v Panně – přibývá

V tyto dny se soustředíme na pořádek a dokončení povinnosti pracovních i osobních.

Vše, co v těchto dnech uděláme pro svůj trávící trakt, se nám v budoucnu pozitivně vrátí. Masírujeme si oblast bříška a představujeme si, jak se tam vše uvolňuje a léčí. Dopřejeme si krášlící procedury, sestřih a výživu vlasů, pěstíme pokožku celého těla.

Panna ovlivňuje střeva a trávení; vzdáme se tučných, kořeněných i smažených pochoutek a jíme spíše dietně, naše tělo to ocení. Raději se vyhneme smaženým, ostrým a kořeněným pokrmům. Vypijeme nalačno sklenici teplé vody s citronem, pijeme čaj mátový nebo fenyklový, který můžeme dosladit medem. Jíme častěji, ale menší porce.

Vyhneme se alkoholu, méně solíme, pozor na operace v oblasti ledvin a pánve. Dnes nám bude slušet růžová nebo zemitá hnědá. Méně známým kamenem je růžový kunzit, vyzkoušejte jeho jemné vibrace. Zajímavou vůní je benzoe nebo tonka.

Sdílejte článek
Štítky maso

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.