Horoskopy

2. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 7. – symbol Lotosový květ

Lotosový květ je symbolem znovuzrození a krásy. Má mnoho okvětních lístků, které představují postupný vývoj a rozkvět duše. V tento den se máme zharmonizovat, stačí 15 minut v klidu, o samotě. Vyčistíme „práh svých myšlenek“ a prosíme o inspiraci a moudrost.

Luna v Blíženích - ubývá

Čekají nás dny plné změn, informací a setkávání s lidmi. Musíme se umět koncentrovat na jednu věc a zorientovat se v tom, co je pro nás v danou chvíli nejdůležitější.

Vzdušné znamení Blíženců potřebuje pohyb, vzduch, a pro všechny platí: Prospívá nám cvičení! Je víkend, máme čas na procházku, vyjdeme si do přírody. Soustředíme se na dech; zhluboka se nadechneme na tři doby, zadržíme dech na tři doby, a vydechneme. Uvědomujeme si, že dech je život…

Můžeme si dovolit více „hřešit“, Luna je ve fázi ubývání. Uděláme si čas na oběd v kruhu rodiny. Nikam nepospícháme, jíme v klidu a vychutnáváme všechny chutě i vůně pokrmů, které jsme připravili. Dopřejeme si také kvalitní pití: grenadinu z granátového jablka, piňa coladu s alkoholem nebo bez, bezinkové víno.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Barvou dnešního dne světle žlutá nebo námořnická modř. Pro zvýraznění out fitu zvolíme šperky se zirkonem nebo modrým křemenem. Jemnou, nevtíravou vůni má andělika nebo hřebíček, který má antiseptické účinky

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.