Horoskopy

20. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 20. 8. – symbol Pavouk

Snažíme se dobře hospodařit s časem a energii. Je náročný den, nezačínáme nic nového, pracovního ani osobního. Měli bychom se ptát sami sebe, co můžeme v našem životě změnit k lepšímu. Zaměřujeme se na osobní rozvoj, vztahy s ostatními, pracovní úspěchy.

Plánujeme a sbíráme informace; jednat začneme až v příhodnější lunární den.

Luna v Rybách - ubývá

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou, nebo setkání s někým milým.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní musli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu. Kdo chce zůstat fit, měl by si upravit jídelníček podle krevních skupin; je tam mnoho zajímavých rad i receptů pro jednotlivé typy.

Působivá je barva světle růžová s hnědou. Pro přísun energie poslouží sluneční kámen nebo rodonit. Naše vjemy okouzlí vůně jasmínu nebo canangy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.