Horoskopy

24. února 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 24. 2. – symbol Zvon

Den oslavy ženské energie, růstu a vnitřní svobody. Čas trávíme ve společnosti přátel, partnera, dnes je den fyzické lásky. Sexuální energii můžeme transformovat do vyšších rovin. Je to i den komunikace – výměny myšlenek a informací, den řeči.

V tomto dni mohou začít nové projekty, které dokážeme zrealizovat. Jsme opatrní na přejídání a nepřeháníme to s alkoholem.

Luna v Panně – ubývá

V těchto dnech dáváme věci do pořádku, uklízíme, organizujeme a zbavujeme se zbytečností v našem životě.

Podpořit správné vylučování nám pomůže i masáž. Podle ájurvédy je středem energie místo hara, jež se nachází v oblasti kolem pupíku. Masáž provádíme krouživými pohyby, po směru hodinových ručiček. Vhodné dny pro celkovou péči o tělo i vlasy – střih, barva, aplikace výživných masek na vlasy i obličej, zahřívací bylinkové koupele.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvaříme si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny. Maso raději vynecháme.

Pomohou nám brusinky – kompot, džem nebo sušené plody.

Dnes nám bude slušet kombinace bílá a béžová nebo světle zelená.

Pro ty, kdo mají rádi kameny, je ten pravý zelený granát nebo jaspis červený, který podpoří naši energii.

Byt provoníme vůní šalvěje nebo svěží citronové trávy.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.