Horoskopy

25. února 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 25. 2. - symbol Hydra

Jde o náročný den, můžeme se cítit oslabení, máme nechuť cokoliv dělat. Snažíme se očišťovat svou mysl, tělo i osobní prostor. Používáme techniky mentální, vizualizujeme a přejeme si harmonii a klid ve svém životě.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Tyto dny přinášejí možnost naučit se propojovat svět materiální s duchovním.

Ráno začneme protahováním, procvičujeme oblast nohou, která je v těchto dnech citlivější. V oblasti lýtek, stehen, holení i kyčlí můžeme pociťovat bolest, tlak. Pomohou nám masáže. Objednáme se ke kadeřníkovi, vhodné je barvení vlasů a výživa vlasových kořínků.

Ve dnech ubývající Luny tělo méně ukládá živiny, můžeme tedy jíst více, ale přece jen si vybíráme stravu, která nám nejen chutná, ale i prospívá. Pijeme teplé, bylinkové čaje a kvalitní nápoje, nejlépe pramenitou vodu nebo různé fresh džusy.

Můžeme zvolit kombinaci barev zelená – modrá. Z kamenů je to modrý apatit nebo zelený aventurín.

Dnes nám může vonět svěží máta nebo červený grep.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.