Horoskopy

26. srpna 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 26. 8. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty, měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení; jít si zaběhat, nebo projít se v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Blížencích - ubývá

Jsme pod vlivem mnoha podnětů, měli bychom se více soustředit na vše, co děláme.

Ráno nastartujeme tělo vydatnou snídaní - snažíme se jíst v klidu. Protáhneme celé tělo, hlavně páteř a končetiny. Nezapomeneme ani na paže, opisujeme jimi malé kruhy, procvičíme i zápěstí. O víkendu si můžeme dopřát zábaly, obklady rukou, paží a zad.

Zrychlené tempo vzdušné Luny v Blížencích nás nutí spěchat; to by ale nemělo platit pro naše jídlo a kulturu stolování. Uděláme si čas, a užijeme si pokrmů, které máme rádi. Živnou kvalitou těchto dnů je tuk, který tělo při ubývající Luně lépe vstřebává a neukládá. Můžeme si dopřát kousek pečené kachny, nebo klobásy mangalice.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešní den se hodí barvy světle zelená a modrá. Svůj „look“ můžeme doplnit šperkem s azuritem nebo fluoritem. Pro uvolnění dýchacích cest poslouží máta pro dobrou náladu vanilka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.