Horoskopy

27. ledna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 27. 1. - symbol Hydra

Lunární magie tvrdí o tomto dni, že je tzv. „satanský.“ Jsme zdrženliví, snažíme se třídit své myšlenky, nemluvíme o sobě ani druhých špatně. Nezačínáme nové projekty, vyhneme se důležitým obchodních schůzkám a náročnou práci necháme na pozitivnější období.

Věnujeme se očistě své mysli i těla, dopřejme si solnou koupel, která nás očistí. Vykuřujeme svůj osobní prostor, použijeme šalvěj, pelyněk, kadidlo. Zapálíme očistné, bílé svíce a představujeme si světlo v sobě, i v druhých.

Luna v Kozorohu – ubývá

Co uděláme pro naší kostru, kolena, klouby i pokožku působí velmi blahodárně. Je správný čas zajít do sauny, nebo si udělat doma horkou lázeň, skvělá je rašelinová koupel, pak se zabalit do županu a odpočívat.

V tyto dny, ubývajíc Luna si můžeme dopřát více, je pátek, zajdeme po práci na opulentní večeři s přáteli. Můžeme vyzkoušet kouzlo francouzské kuchyně, kde nesmí chybět jako dezert skvělé sýry a samozřejmostí je kvalitní víno, vyzkoušejme oblast Langedoku nebo Rhony.

Zajímavou kombinací barev je fialová se zelenou. Z kamenů vybereme ametyst nebo chryzopras.

Naší mysl příjemně naladí vůně pomeranče nebo mandarinky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.