Horoskopy

28. října 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 10. – symbol Lotosový květ

Vhodný den k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Můžeme navštívit poradce, astrologa, vědmu, a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme si sami zkusit zadat otázku pomocí motivačních karet, a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna ve Vahách - ubývá

Luna ve Vahách přináší snahu po harmonii ve vztazích s naším nejbližším okolím.

Tento cyklus Luny vyžaduje klidnou atmosféru, souznění a podněty ke vnímání krásy. Je konec pracovního týdne; o víkendu si uděláme čas na výlet do podzimní přírody, nebo navštívíme oblíbené místo - hrad, zámecký park. Podzimní počasí má své vrtochy. Oblečeme se teple, a s ohledem na ledviny si vezmeme nepromokavou obuv.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Popíjíme detoxikační a odvodňovací směsi, uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, jež mají blahodárný vliv na ledviny. Dodržujeme pitný režim; volíme spíše teplé nápoje, např. čaj z listů jahodníku.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně. Pěknou kombinací je růžová s pastelovou. Rovnováhu nám přinese křišťál, zklidní nás hematit.

Provoňme svůj domov šalvějí nebo bergamotem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.