Horoskopy

28. června 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 6. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Beranu – ubývá

Dny, které přejí aktivitě a změnám, máme si uvědomit, co opravdu chceme a ukončit záležitosti nemající budoucnost. Vnímáme svou sílu a máme odvahu ke změnám.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto se vzdáme všech náročných a zatěžujících aktivit jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřetěžujeme příliš naše smysly a nezdržujeme se v hlučném, zakouřeném prostoru. Odpočinout dáme i našim očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize, ani čtením. V těchto „ohnivých“ dnech se snažíme celkově zklidnit.

Ke snídani si připravíme tvarohovou pomazánku s pažitkou, sýrem nebo vejcem. Přidáme oblíbené ingredience, a jistě nám zbude i k svačině nebo k večeři. Pro dobré zažívání preferujeme celozrnné pokrmy a přílohy a dopřejeme si libové hovězí maso, dodá nám energii. Pijeme-li alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě více rozněcuje ohnivou energii, a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Slušet vám bude karmínově červená nebo zářivá žlutá. Jako doplněk můžete zvolit šperk s jaspisem červeným nebo jantarem. Svěží vůně mandarinky dokáže povznést náladu, vůně jalovce naopak zklidnit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.