Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 28. 6. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.
Vydáno: 28.06.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto utery

Luna v Beranu – ubývá

Dny, které přejí aktivitě a změnám, máme si uvědomit, co opravdu chceme a ukončit záležitosti nemající budoucnost. Vnímáme svou sílu a máme odvahu ke změnám.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto se vzdáme všech náročných a zatěžujících aktivit jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nepřetěžujeme příliš naše smysly a nezdržujeme se v hlučném, zakouřeném prostoru. Odpočinout dáme i našim očím, příliš je neunavujeme dlouhodobým sledováním televize, ani čtením. V těchto „ohnivých“ dnech se snažíme celkově zklidnit.

Ke snídani si připravíme tvarohovou pomazánku s pažitkou, sýrem nebo vejcem. Přidáme oblíbené ingredience, a jistě nám zbude i k svačině nebo k večeři. Pro dobré zažívání preferujeme celozrnné pokrmy a přílohy a dopřejeme si libové hovězí maso, dodá nám energii. Pijeme-li alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě více rozněcuje ohnivou energii, a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Slušet vám bude karmínově červená nebo zářivá žlutá. Jako doplněk můžete zvolit šperk s jaspisem červeným nebo jantarem. Svěží vůně mandarinky dokáže povznést náladu, vůně jalovce naopak zklidnit.

Reklama
Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama