Horoskopy

28. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 28. 7. – symbol Medvěd

Pozor na konflikty a měření sil, na sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Býku – ubývá

Dny v zemním znamení Býka bývají klidné, vhodné k rozhodnutím v oblasti finanční i pracovní. Naše úmysly jsou jasné, nic nás nezviklá.

Dáváme si větší pozor na nachlazení, posilujeme imunitní systém, snažíme se vyhnout velkým teplotním změnám a klimatizaci a průvanu, chráníme své tělo, zvlášť oblast krku. Při nachlazení kloktáme slanou vodu nebo šalvěj nebo mlsáme šalvějové bonbóny. Vyživujeme pleť, a nezapomínáme ani na krk a dekolt. Použijeme aromatické oleje a kvalitní bio a přírodní přípravky.

Jíme kořenovou zeleninu, brambory, méně kalorické topinambury. Uvaříme si červenou řepu, celerové placky nebo hranolky. Zajdeme si na suši, řasy a ryby obsahují jód. Máme-li hlad, dáme si jako svačinku jablko, banán, nebo lehký tvarohový dezert. Popíjíme mátový nebo ovocný čaj.

Barvou těchto dnů je jasná zelená a světle růžová. Překrásným kamenem je zelený malachit a nebo růžový rodochrozit. K povznesené náladě nám pomůže vůně kadidla, zklidní nás vůně cedru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.