Horoskopy

29. července 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 29. 7. – symbol Mušle

Je to čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme svou psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna v Blíženích - ubývá

Pocítíme zvýšenou aktivitu a snahu po komunikaci a výměně informaci s druhými lidmi. Můžeme být více společenští, energie je proměnlivá, otevřená a přátelská.

Energie vzdušných Blíženců přináší nervozitu a obavy, že nic nestihneme. Ráno vstaneme včas a připravíme si dobrou snídani. Uvaříme si zelenou kávu, která podpoří náš metabolismus. Vymyslíme si vlastní „mantru“ - kouzelná slovíčka, která nás zklidní, např.: mám dost času, všechno zvládám, jsem v pravou chvíli na pravém místě atd.

Nekazme si den rychlým jídlem v bufetu, nebo sendvičem, který jíme v tramvaji! Uděláme si čas na oběd, zajdeme na něj s kolegy, a nebudeme se bavit o práci. Vychutnáváme každé sousto - čím více dokážeme potravu rozžvýkat, tím méně práce budou mít žaludek a střeva. Ve fázi ubývání nebudeme na sobě šetřit, i večeře může být vydatná - např. losos na ledovém salátu.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. K vzdušnému znamení Blíženců patří modrá nebo žlutá barva. Kamenem, který nám bude přinášet štěstí je chryzokol nebo serpentin. Naše dýchací cesty pročistí vůně eukalyptu nebo citrónové trávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.