Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 29. 7. – symbol Mušle

Je to čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme svou psychiku pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.
Vydáno: 29.07.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blíženích - ubývá

Pocítíme zvýšenou aktivitu a snahu po komunikaci a výměně informaci s druhými lidmi. Můžeme být více společenští, energie je proměnlivá, otevřená a přátelská.

Energie vzdušných Blíženců přináší nervozitu a obavy, že nic nestihneme. Ráno vstaneme včas a připravíme si dobrou snídani. Uvaříme si zelenou kávu, která podpoří náš metabolismus. Vymyslíme si vlastní „mantru“ - kouzelná slovíčka, která nás zklidní, např.: mám dost času, všechno zvládám, jsem v pravou chvíli na pravém místě atd.

Nekazme si den rychlým jídlem v bufetu, nebo sendvičem, který jíme v tramvaji! Uděláme si čas na oběd, zajdeme na něj s kolegy, a nebudeme se bavit o práci. Vychutnáváme každé sousto - čím více dokážeme potravu rozžvýkat, tím méně práce budou mít žaludek a střeva. Ve fázi ubývání nebudeme na sobě šetřit, i večeře může být vydatná - např. losos na ledovém salátu.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. K vzdušnému znamení Blíženců patří modrá nebo žlutá barva. Kamenem, který nám bude přinášet štěstí je chryzokol nebo serpentin. Naše dýchací cesty pročistí vůně eukalyptu nebo citrónové trávy.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama